Dlaczego warto z nami współpracować

 

Zapewniamy kompleksowość usług

Zapewniamy kompleksowość usług

Naszym celem jest prowadzenie projektów od początku do końca i zapewnianie kompleksowości usług w mediach interaktywnych. Wykorzystując swoje doświadczenie oraz działając z pasją i zaangażowaniem, maksymalnie odciążamy naszych klientów na każdym etapie projektu. Tworzymy strategię, pomysły kreatywne, planujemy media, zajmujemy się produkcją, wytwarzaniem kontentu, multimediów i gier.

Oferujemy bogate know-how

Oferujemy bogate know-how

Nasz zespół to specjaliści, którzy na przestrzeni lat przeprowadzili kilkaset projektów, wielokrotnie docenianych i nagradzanych przez branżę internetową. Wiedzę czerpiemy z obserwacji trendów w reklamie oraz szczegółowych analiz wyników realizowanych przez nas akcji i tysięcy kampanii prowadzonych w portalu WP. Dzięki temu możemy zapewnić nie tylko nowoczesne, ale i skuteczne podejście do promocji w nowych mediach.

Posiadamy narzędzia

Posiadamy narzędzia

Będąc integralną częścią Biura Reklamy i portalu WP, korzystamy z narzędzi uznawanych przez rynek i stale doskonalonych. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować standardy spełniające najwyższe wymagania naszych klientów: od momentu tworzenia strategii i pomysłu kreatywnego, po realizację, optymalizację, promocję i analizę końcowych wyników projektu.

Gwarantujemy zasięg

Gwarantujemy zasięg

Dysponując powierzchnią reklamową portali WP i o2 oraz serwisów partnerskich (Parenting, abcZdrowie) zapewniamy dotarcie do kilkudziesięciu milionów realnych użytkowników podzielonych na dowolnie ustalone grupy docelowe. Trafiamy do blisko 62 proc. internautów, a rozszerzając nasze działania o social media, WOMM oraz SEM, możemy zapewnić zasięg 100 proc. populacji polskiego internetu. Dzięki temu gwarantujemy, że projekty realizowane z nami nie przejdą bez echa i zbudują odpowiedni poziom oglądalności oraz zaangażowania konsumentów.

Szyjemy na miarę

Szyjemy na miarę

Zrozumienie potrzeb klienta i dopasowanie ich do pragnień i przyzwyczajeń konsumentów to filary każdej skutecznej akcji marketingowej. Nigdy o tym nie zapominamy i dlatego indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu jest dla nas standardem.