newsy

Z Shell o oleju silnikowym

WP | dodane 2015-10-12 (18:08)

Czym jest nagar, jak dbać o auto zimą i jakie są zalety olejów Shell Helix Ultra – tego mogą dowiedzieć się użytkownicy z serwisu przygotowanego przez nas wraz z Shell Polska.

„Osiem pomysłów na aktywne wakacje” – to temat artykułu interaktywnego, który opublikowaliśmy w serwisie WP Turystyka. Ten wydany w nowoczesny sposób tekst jest równocześnie subtelną reklamą natywną samochodu Renault Kadjar.

Velux – wszystko o oknach

WP | dodane 2015-08-26 (18:23)

Aranżacja poddasza to wyzwanie, któremu potrafi sprostać marka Velux. Dlatego wraz z nią przygotowaliśmy sekcję specjalną poświęconą zagospodarowaniu pomieszczeń pod skosami.

„Dziewczyny dają radę!” – to hasło akcji, którą prowadzimy wraz z marką Shape iT. Do aktywnego udziału w niej zapraszamy wszystkie panie, które chcą poprawić swoją sylwetkę i zwiększyć wydolność organizmu.

Serwis Misiowe Opowieści to miejsce, w którym rodzice znajdą informacje dotyczące opieki nad dziećmi, a dzieci kreatywne gry, bajki, puzzle i kolorowanki. Ostatnio utworzyliśmy w nim konkurs, w ramach którego najmłodsi mogą spersonalizować grę komputerową.