Aktualności

Logo dostawcy Drugi raz z rzędu, Biuro Reklamy Grupy Wirtualna Polska biurem reklamy internetowej roku!

WP | dodane: 2016-11-30 (16:41)

Ponownie, Biuro Reklamy Grupy Wirtualna Polska zostało najlepszym biurem reklamy internetowej w Polsce w 2016 r. Klienci docenili m.in. sprawność i elastyczność działania oraz profesjonalizm handlowców a także atrakcyjność oferty BR GWP.

Media i Marketing Polska opublikował swój coroczny ranking „Biura Reklamy”. Czytamy w nim m.in.: „WP po zeszłorocznym analogicznym tytule Biura Reklamy internetowej Roku nie spoczęło na laurach. Ostatnie 12 miesięcy to ciężka praca całego zespołu biura nad rozwojem coraz lepszych propozycji dla klientów, okres kolejnych przejęć oraz inwestowania w nowe i rozpoznawalne twarze”.

Badanie Kantar Millward Brown pokazało, że klienci mają zaufanie do biura reklamy GWP oraz poczucie bezpieczeństwa w trakcie współpracy z nim. Cenią szybkość i jakość odpowiedzi BR WP na ich brief oraz doceniają atrakcyjną ofertę, którą wzbogaca dodatkowymi pomysłami i, co istotne, potrafi doradzić i zaoferować atrakcyjne rozwiązania promocyjne.

W części poświęconej biurom reklamy internetowej zaprezentowano ocenę poszczególnych biur w kilku wymiarach, m.in.: poziom doradztwa, reakcja na potrzeby klienta, elastyczność w dostosowaniu się do oczekiwań klienta.

* Źródło: Media i Marketing Polska. Raport Specjalny Biura Reklamy 2016.