Aktualności

Logo dostawcy Innovation Award 2017: złoto dla Grupy WP w kategorii: Innowacyjne media działania komercyjne – inne.

WP | dodane: 2017-04-25 (13:18)

Zaledwie cztery miesiące po uruchomieniu telewizji WP, Grupa Wirtualna Polska otrzymała najwyższe odznaczenie w kategorii „Innowacyjne media działania komercyjne – inne” za nowatorskie połączenia online'u z telewizją.

W kategorii tej, nagradzane są nowatorskie sposoby dotarcia do właściwych ludzi, we właściwym miejscu, o właściwym czasie.

W tym roku, Jury pod przewodnictwem Witolda Ziobrowskiego, Wiceprezsa Grupy Neuca, wręczyło nagrody dla zwycięzców konkursu Innovation 2017 w trzech kategoriach konkursowych: Innowacyjny biznes, Innowacyjne doświadczenie oraz Innowacyjne media.

Kandydatury do nagród typowały osoby i firmy, które w poprzednich edycjach konkursu pełniły funkcje Przewodniczących konkursu oraz laureaci nagród specjalnych. Ostateczną decyzję podjęli tegoroczni jurorzy konkursu.

Innovation 2017 to merytoryczna, interdyscyplinarna inicjatywa branżowa dotycząca „nowych rzeczy w marketingu”, stanowiąca platformę wymiany myśli i doświadczeń. Ideą Innovation 2017 jest umożliwienie zaprezentowania innowacyjnych projektów i pierwszych testów rozwiązań oraz łączenie tych, którzy eksperymentują szukając nowych wzorców działań marketingowych z tymi, którzy nie wiedzą od czego zacząć.