Wiadomości

Logo dostawcy W reklamie liczy się kontekst. Serwisy WP to 100% brand safety dla naszych klientów

wp | dodane: 2017-10-12 (15:23)

Dla reklamodawców kluczowe jest umieszczanie marki w otoczeniu odpowiednich treści. Redakcje WP zdają sobie z tego sprawę – dlatego nasze serwisy gwarantują 100% brand safety.

Bezpieczeństwo gwarantuje skoordynowana współpraca redaktorów z działem sprzedaży. Treści marek – tworzone i publikowane zgodnie z ideą content marketingu i wspierane reklamą natywną – są tworzone przez zespoły redakcyjne dedykowane danemu obszarowi tematycznemu. Artykuły piszą doświadczeni autorzy, często przy wsparciu branżowych ekspertów. Są one publikowane w starannie dobranym otoczeniu tematycznym, wśród treści klasy premium.

Mówimy do odbiorców ich własnym językiem, odpowiednim dla wizerunku danej marki. Mamy pełną kontrolę nad zawartością serwisów oraz towarzyszących im mediów społecznościowych. Social media serwisów tematycznych tworzone są przez specjalizujące się w tym formacie redakcje, co pozwala nam skutecznie powiększać liczbę fanów. Serwisy stylu życia śledzi 818 tys. aktywnych użytkowników na Facebooku, WP parenting to z kolei społeczność aż 137 tys. rodziców (Facebook, wrzesień 2017).

Nasze podejście spotyka się z pozytywnymi reakcjami czytelników. WP jest numerem jeden w Polsce w ośmiu kategoriach tematycznych: zdrowie i medycyna, nowe technologie, styl życia, plotki i życie gwiazd, biznes i finanse, dzieci i rodzina, sport i turystyka (Badanie Gemius / PBI, wrzesień 2017). Dbamy o jakość każdej publikacji i wysyłamy dziennikarzy na eventy branżowe na całym świecie. Jakość treści pozwala budować zasięg i zaangażowanie. Przykładowo, treści WP abcZdrowie generują 22 tys. reakcji miesięcznie i są udostępniane przez ponad 11 tys. osób na Facebooku (Facebook, wrzesień 2017).

WP jest sprawnie działającym, skoordynowanym ekosystemem, w którym marki mogą prezentować się w najkorzystniejszy sposób i zawsze w bezpiecznym kontekście.

Interesują Ciebie działania zapewniające 100% brand safety? Skontaktuj się z nami..