1-10 z 28 wyników

Prezentujemy wyniki na kontent

A może chodziło ci o: power content

Bajki to nieodłączny element dzieciństwa. Jak wybrać spośród tak wielu tytułów taką, która będzie jednocześnie bawić i uczyć? Dlaczego dzieci lubią Hello Kitty? – To tematy poruszane w artykułach, które umieściliśmy na stronie przygotowanej w celu promocji bajki „Hello Kitty – Leśny Zakątek”.

Goodyear na Geneva Motor Show 2015

WP | dodane 2015-02-26 (14:11)

Targi Geneva Motor Show to jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych na świecie. Mając na uwadze ten fakt, redakcja WP Moto postanowiła wyodrębnić w swoim serwisie sekcję „Genewa 2015”. Jej sponsorem został producent opon Goodyear.

PKN Orlen ponownie na stronach WP

WP | dodane 2015-04-01 (12:57)

Orlen Team to pierwszy profesjonalny polski zespół rajdowy cross-country. Jego zmagania sportowe relacjonujemy w utworzonej w serwisie WP Sport sekcji „Rajdy Terenowe Orlen Team 2015”.

Dobre porady z Altacetem

WP.PL | dodane 2014-06-12 (15:32)

Jak rozpocząć przygodę z bieganiem i co zabrać do apteczki – o tym między innymi mogą przeczytać użytkownicy portalu WP.PL dzięki akcji specjalnej poświęconej preparatowi Altacet. Z myślą o nim rozpoczęliśmy kampanię wykorzystującą mechanizmy marketingu natywnego.

Pielęgnacja włosów z L’Oréal Professionnel

WP.PL | dodane 2014-11-20 (14:58)

Jak dbać o włosy? Jakie są trendy fryzjerskie sezonu jesień-zima 2014/2015? Te tematy porusza obrandowany artykuł przygotowany przez nas wraz z ekspertem marki L’Oréal Professionnel w ramach akcji Kocham mojego fryzjera. Opublikowaliśmy go w serwisie Kafeteria.

Przed nami Święta. Nim jednak nadejdą te magiczne dni, warto zastanowić się nad prezentami dla najbliższych. Internauci mogą zainspirować się naszymi propozycjami, które prezentujemy w czterech galeriach przygotowanych wraz z marką Amica.

„Fundusze Europejskie dla Ciebie” to nazwa serwisu, który uruchomiliśmy wraz z początkiem roku. Witryna, tworzona we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, informuje o możliwościach związanych nową pulą środków unijnych 2014-2020.

Rajd Dakar w serwisie WP Sport

WP | dodane 2015-01-17 (16:06)

Rajd Dakar to ważne wydarzenie sportowe co roku wzbudzające olbrzymie zainteresowanie. W tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 4-17 stycznia, po 25 latach nieobecności wystartował Peugeot. Do swojego nowego teamu zaprosił rajdowe sławy: Stephana Peterhansela, Carlosa Sainza i Cyrila Despresa.

Co zrobić w przypadku wystąpienia anafilaksji? Które produkty mogą wywołać silną alergię? Jak podać sobie adrenalinę? O tym można dowiedzieć się, czytając serwis specjalny przygotowany przez nas w ramach akcji społecznej dla alergików.

Zakup samochodu to poważna inwestycja. Dlatego przed dokonaniem go warto jak najdokładniej zapoznać się z cechami naszego wymarzonego auta. Mając na uwadze tę zasadę, przygotowaliśmy na zlecenie marki Peugeot raport specjalny dotyczący nowego crossovera Peugeot 3008.

Rodzaj