Akcje specjalne

Logo dostawcy Alpen Gold spełnia marzenia

WP | dodane: 2015-04-28 (09:46)

Akcja „SpełniOna 2015” została przygotowana z myślą o kobietach, dla których ważne jest realizowanie się w życiu, podejmowanie nowych wyzwań i dążenie do wyznaczonych celów. Towarzyszy jej konkurs, którego laureatki otrzymają nagrody pieniężne na realizację swoich marzeń. Kampania została przygotowana na zlecenie marki Alpen Gold.

W ramach niej mamy przyjemność współpracować z trzema jej ambasadorkami – Anną Nowak-Ibisz, Sylwią Gruchałą oraz Kingą Paruzel. Każda z nich z powodzeniem łączy pasję z życiem zawodowym. Ich sylwetki prezentowane są na stronie akcji w przygotowanej w tym celu podsekcji. Użytkowniczki dowiedzą się z niej m.in. czym jest spełnienie dla każdej z naszych ambasadorek. Mogą zapoznać się również z wywiadami wideo.

Na potrzeby akcji stworzona została także seria publikacji w postaci galerii, artykułów, wywiadów i reportaży. Dotyczą one realizacji marzeń i aspiracji, dbania o zdrowie i dobre samopoczucie oraz samorozwoju.

Najważniejszym elementem kampanii jest konkurs, w którym główną nagrodą jest 50 tys. zł na realizację wybranego marzenia. Drugą nagrodą jest 30 tys. zł, trzecią – 20 tys. zł. Ponadto trzydzieści finalistek, które najciekawiej odpowie na pytanie konkursowe, które brzmi: „Co znaczy dla Ciebie spełnienie?”, zostanie zaproszone na dwudniowe warsztaty rozwoju osobistego.