Akcje specjalne

Logo dostawcy Modnie z Allegro

WP.PL | dodane: 2014-03-24 (12:30)

Rozpoczęliśmy właśnie akcję, której zadaniem jest niestandardowa promocja serwisu Allegro. W tym celu stworzyliśmy sekcję zatytułowaną „Moda na wiosnę: Wyglądaj świetnie. Nie przepłacaj”.

Sekcja promuje modne i zgodne z ideą smart shoppingu zakupy na Allegro. Podzielono ją na dwie części: damską i męską. Materiały dotyczące stylizacji damskich osadzone są w serwisie Kobieta.wp.pl, a propozycje zgodnych z najnowszymi trendami zestawień dla mężczyzn – w serwisie Facet.wp.pl. Do akcji zaangażowaliśmy czterech polskich stylistów, którzy przez cały okres jej trwania będą przygotowywali autorskie stylizacje złożone z produktów oferowanych w serwisie Allegro.

– Stylizacje komponują Ania Zeman, Basia Czyżewska, Monika Grzeszczyk i Grzegorz Bloch. Są to styliści działający na rynku od lat, doskonale znający się na swojej pracy. Treści tworzone przez nich są jednym z najważniejszych elementów strony – wyjaśnia Monika Tańska, Koordynator ds. Projektów Multimedialnych w Dziale Akcji Specjalnych Wirtualnej Polski.

W ramach kampanii zorganizowaliśmy także konkurs. Nagrodą w nim jest dwadzieścia zestawów odzieży wiosennej, składających się z ubrań wybranych przez stylistę. Wartość pojedynczej stylizacji wynosi 400 zł. Dodatkowo każda osoba, która weźmie udział w konkursie, ma szansę uczestniczyć w nagraniu look booka, który po zakończeniu rywalizacji zostanie opublikowany w sekcji.

Wyjątkowość akcji polega na tym, że jest ona bardzo spójna pod każdym względem. Ma bardzo wdzięczy temat, którym interesują się kobiety i mężczyźni. Przyciąga uwagę wielu internautów, odwiedzają ją zarówno osoby, które chcą się dowiedzieć, jak modnie łączyć ubrania, jak i te, które już to wiedzą, lecz stale poszukuja nowych inspiracji – mówi Koordynatorka.

Akcja promowana jest kampanią display prowadzoną w ramach całego portalu WP.PL. Wspierają ja również działania redakcyjne.