Akcje specjalne

Logo dostawcy Shape iT – sportowa aktywizacja użytkowniczek WP

WP | dodane: 2015-05-19 (13:28)

„Dziewczyny dają radę!” – to hasło akcji, którą prowadzimy wraz z marką Shape iT. Do aktywnego udziału w niej zapraszamy wszystkie panie, które chcą poprawić swoją sylwetkę i zwiększyć wydolność organizmu.

Sercem akcji jest utworzony przez nas serwis, za pośrednictwem którego użytkowniczki mogą brać udział w przygotowanym specjalnie dla nich programie dietetyczno-treningowym.

Każda z nich ma możliwość realizowania jednego z następujących celów:

1). Odchudzanie

2). Rzeźbienie sylwetki

3). Poprawa wyników w bieganiu

Rejestracja w serwisie zapewnia dostęp do spersonalizowanego profilu, którego wygląd jest uzależniony od wybranego celu. Opcje profilu dają możliwość zapisania wymiarów ciała w trzech kategoriach: wymiary wyjściowe, obecne i docelowe. Pozwala to określić, w jakim stopniu użytkowniczka zrealizowała swój cel.

Do wzmożonej pracy nad sobą motywuje również śledzenie dzienniczków trzech głównych bohaterek akcji. Zostały one wyłonione podczas castingu, który polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytanie „Dlaczego chcesz wziąć udział w programie?”. Wybrane zostały autorki najlepszych odpowiedzi. Każda z nich realizuje jeden z trzech głównych celów akcji. W osiągnięciu ich pomagają im eksperci – trenerzy (inny dla każdej z pań), dietetyk oraz coach.

Główne bohaterki biorą jednocześnie udział w specjalnie dla nich przygotowanym konkursie „Dziewczyny dają radę”. Ta, której najlepiej uda się zrealizować zamierzone cele, wygra nagrodę główną.

W serwisie internautki znajdą również wartościowe treści – artykuły i porady wideo ekspertów dotyczące zdrowego odżywiania, motywacji oraz skutecznego i bezpiecznego uprawiania sportu. W dbaniu o sylwetkę pomóc ma im także wysyłany raz w tygodniu newsletter z informacją o dodanych ostatnio na stronie materiałach i możliwości pobrania z niej nowego planu treningowego oraz jadłospisu wraz z listą zakupów. Użytkowniczki mogą również wziąć udział w przygotowanych dla nich konkursach.

Serwis wspiera silna promocja redakcyjna oraz promocja display.