Akcje specjalne

Logo dostawcy Test nowej Škody Fabii

WP | dodane: 2015-03-27 (16:20)

W ramach formatu „MOTO Premiera Miesiąca” gruntownie przetestowaliśmy nową Škodę Fabię. Rezultaty testu zebraliśmy w nowoczesnej sekcji specjalnej, przygotowanej w technologii RWD.

Wraz z końcem 2014 zaprezentowana została ulepszona wersja Škody Fabii. Premiera nowego modelu tego lubianego samochodu stała się okazją do zaprezentowania go na stronach serwisu WP Moto.

W sekcji mającej formę ekskluzywnego jednokolumnowego magazynu zawarliśmy serię artykułów, w których kompleksowo prezentujemy nową Škodę. Opublikowaliśmy w niej także dwie galerie poświęcone najważniejszym parametrom modelu i atutom wersji kombi.

Do interakcji zachęca infografika dająca użytkownikom możliwość zapoznania się z największymi zaletami odświeżonej Fabii. Najechanie kursorem na jeden z plusów umieszczonych na zarysie samochodu wyzwala pokazanie się informacji o danym elemencie. W sekcji zamieszczony został także przygotowany przez naszego redaktora test wideo oraz klip zachęcający do dokładniejszego zapoznania się z samochodem. Znajduje się w niej również moduł przekierowujący do strony z formularzem pozwalającym na umówienie się na jazdę próbną.

Wszystkie treści zostały przygotowane przez dziennikarzy serwisu WP Moto, a do zapoznania się z nimi zachęcają zajawki emitowane na stronie głównej Wirtualnej Polski. Promocję redakcyjną wspiera kampania odsłonowa.

Wykorzystanie technologii Responsive Web Design sprawia, że layout sekcji automatycznie dopasowuje się do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany.