Akcje specjalne

Logo dostawcy Tradycyjnie piękna Wielkanoc z Tesco

WP | dodane: 2015-03-25 (17:09)

Wielkanoc już tuż, tuż, dlatego czas rozpocząć przygotowania! Jak wyczarować piękne dekoracje i przyrządzić świąteczne przysmaki? Tego można dowiedzieć się z serwisu, który przygotowaliśmy wraz z naszym partnerem, firmą Tesco. Na stronie dostępny jest również konkurs na najładniejszą wielkanocną ozdobę świąteczną.

Serwis podzieliliśmy na sześć sekcji, z których każda skupia się na innym aspekcie świąt. Część z nietypowymi pomysłami na świąteczne dania zawiera obok przepisów tekstowych również instruktażowe filmy wideo. Z sekcji „Porady i inspiracje” nasi użytkownicy mogą dowiedzieć się m.in.: jak przygotować dom przed Wielkanocą, wykonać świąteczne dekoracje czy skompletować wegetariański koszyczek wielkanocny.

Z myślą o promocji oferty klienta stworzyliśmy osobny dział poświęcony produktom, które można nabyć w sieci sklepów Tesco w okresie wielkanocnym. Pozwala on nie tylko zapoznać się z informacjami o poszczególnych produktach i ich cenie, lecz również – po kliknięciu w dany produkt – przenieść się do sklepu online i tam dokonać zakupu. Z tą częścią serwisu powiązana jest sekcja „Tydzień specjalny”, w której prezentujemy artykuły o tematyce odpowiadającej aktualnej w danym tygodniu ofercie partnera.

Dużą popularnością cieszy się sekcja „Wielkanocny decoupage”, gdzie przestawiamy sposoby wykonania oryginalnych ozdób świątecznych. Użytkownicy znajdą w niej też instruktażowe filmy wideo i gotowe szablony pomocne przy wykonywaniu dekoracji. Ich przygotowanie pozwala wziąć udział w konkursie na najładniejszą dekorację świąteczną. Prace konkursowe zamieszczamy w specjalnie przygotowanej galerii. Autorzy 50 najoryginalniejszych zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi.

Z myślą o maksymalizacji zasięgu serwis wykonaliśmy w oparciu o technologię Responsive Web Design. Jego popularność to efekt szeroko zakrojonej kampanii reklamowej łączącej promocję redakcyjną z działaniami display. Dodatkowym elementem reklamowym jest screening strony głównej Wirtualnej Polski.