newsy

Nim na niebie 24 grudnia pojawi się pierwsza gwiazdka, w wielu domach trwają przygotowania do uroczystej kolacji. Aby gotowanie pierogów i pieczenie ciast było prostsze, przygotowaliśmy, przy współpracy z marką Bosch, przepisy i artykuły o tematyce świątecznej.

Polacy z werwą

Tagi: rich media, inne
dodane 2014-07-08 (14:33)

12 czerwca rozpoczęło się głosowanie publiczne w plebiscycie Polacy z werwą, którego inicjatorem jest PKN ORLEN. Jego celem jest wyróżnienie najzdolniejszych Polaków i ich osiągnięć. Plebiscyt promujemy na portalu WP.PL za pomocą dwóch zrealizowanych przez nas formatów rich mediowych: metki ekspandowanej oraz toplayera z doublebillboardem.

Co zabrać do torebki? To pytanie wyświetla się użytkownikom portalu WP.PL na przygotowanej specjalnie dla marki Colgate metce ekspandowanej. Kreacja została w całości wyprodukowana przez nas.

Rexona Linen Dry

dodane 2012-07-30 (00:30)

Trwa akcja reklamowa nowego produktu, Rexony Linen Dry, dezodorantu wykorzystującego przełomową technologię MotionSense™. Produkt – antyprespirant – powstał z myślą o aktywnych, młodych kobietach. Kampania promocyjna realizowana na stronach portalu Wirtualna Polska ma je przekonać, że kosmetyk pozostaje skuteczny przez cały dzień.