newsy

„Osiem pomysłów na aktywne wakacje” – to temat artykułu interaktywnego, który opublikowaliśmy w serwisie WP Turystyka. Ten wydany w nowoczesny sposób tekst jest równocześnie subtelną reklamą natywną samochodu Renault Kadjar.

Aranżacja poddasza to wyzwanie, któremu potrafi sprostać marka Velux. Dlatego wraz z nią przygotowaliśmy sekcję specjalną poświęconą zagospodarowaniu pomieszczeń pod skosami.

„Dziewczyny dają radę!” – to hasło akcji, którą prowadzimy wraz z marką Shape iT. Do aktywnego udziału w niej zapraszamy wszystkie panie, które chcą poprawić swoją sylwetkę i zwiększyć wydolność organizmu.

Akcja „SpełniOna 2015” została przygotowana z myślą o kobietach, dla których ważne jest realizowanie się w życiu, podejmowanie nowych wyzwań i dążenie do wyznaczonych celów. Towarzyszy jej konkurs, którego laureatki otrzymają nagrody pieniężne na realizację swoich marzeń. Kampania została przygotowana na zlecenie marki Alpen Gold.

Po raz kolejny sięgnęliśmy po ekskluzywny format oferowany przez serwis WP Moto. Mowa o „Premierze Miesiąca”, w ramach której przedstawiamy nową Kię Sorento.