newsy

W kwietniu wystartowaliśmy ze specjalną kampanią wizerunkową dla produktu Xenna Błonnik, w ramach której przygotowaliśmy power content z dedykowanymi przepisami kulinarnymi.

Wraz z nadejściem wiosny specjalnie dla marki TK Maxx przygotowaliśmy dedykowany format reklamowy. Zamieściliśmy go na stronie głównej serwisu Pogoda.wp.pl.

Prima aprilis to bardzo dobra data na przeprowadzanie akcji specjalnych. Firma Mondelez Polska SA postanowiła wykorzystać ją do niestandardowej promocji na stronie Wirtualnej Polski oraz w serwisie Biztok.pl.

Biegnij z Orlenem

dodane 2014-03-28 (14:13)

Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie treningów na świeżym powietrzu. Znakomitą okazją do poczynienia kroków w tym kierunku był Orlen Warsaw Marathon, promowany przez nas za pomocą artykułu dedykowanego.

Promocja miodów Manuka na kuchnia.wp.pl

Tagi: Co nowego
dodane 2013-12-06 (19:32)

Artykuł sponsorowany to prosta, a zarazem bardzo skuteczna forma promocji. Z reklamowania swojego produktu w taki właśnie sposób skorzystał producent miodów Manuka. Aby przekazać użytkownikom WP.PL informacje dotyczące zalet miodów, w serwisie kuchnia.wp.pl zamieściliśmy dedykowany artykuł przygotowany na zlecenie klienta.