1-10 z 12 wyników

Prezentujemy wyniki na artykuł

A może chodziło ci o: artyku, artyku dedykowany, artyku interaktywny

artykuł sponsorowany

Tekst reklamowy, oznaczony jako sponsorowany, umieszczony w serwisie Grupy WP, odpowiadającym tematycznie treści artykułu, o ile serwis ten przewiduje taką formę przekazu.

  • Waga: do 100 kB, łącznie z grafikami
  • Ilość znaków w tekście: bez ograniczeń.

Polski Książę zastąpi Prince Polo?

WP.PL | dodane 2014-04-02 (14:20)

Prima aprilis to bardzo dobra data na przeprowadzanie akcji specjalnych. Firma Mondelez Polska SA postanowiła wykorzystać ją do niestandardowej promocji na stronie Wirtualnej Polski oraz w serwisie Biztok.pl.

Biegnij z Orlenem

WP.PL | dodane 2014-03-28 (14:13)

Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie treningów na świeżym powietrzu. Znakomitą okazją do poczynienia kroków w tym kierunku był Orlen Warsaw Marathon, promowany przez nas za pomocą artykułu dedykowanego.

Miła promocja marki Milka

WP.PL | dodane 2014-04-23 (10:18)

W ramach działań przeprowadzanych dla właściciela marki Milka – firmy Mondelēz – przygotowaliśmy akcję specjalną polegającą na publikacji pięciu materiałów PR-owych Klienta.

L'Oréal Professionnel na Snobka.pl

Tagi: artykuł, uroda
WP.PL | dodane 2014-08-13 (11:05)

Suche i matowe włosy to problem, z którym boryka się wiele osób na świecie. Z myślą o nich marka L'Oréal Professionnel przygotowała usługę oraz gamę kosmetyków Absolut Repair Lipidium. Promujemy ją w serwisie Snobka.pl za pomocą artykułu sponsorowanego.

„Osiem pomysłów na aktywne wakacje” – to temat artykułu interaktywnego, który opublikowaliśmy w serwisie WP Turystyka. Ten wydany w nowoczesny sposób tekst jest równocześnie subtelną reklamą natywną samochodu Renault Kadjar.

Pielęgnacja włosów z L’Oréal Professionnel

WP.PL | dodane 2014-11-20 (14:58)

Jak dbać o włosy? Jakie są trendy fryzjerskie sezonu jesień-zima 2014/2015? Te tematy porusza obrandowany artykuł przygotowany przez nas wraz z ekspertem marki L’Oréal Professionnel w ramach akcji Kocham mojego fryzjera. Opublikowaliśmy go w serwisie Kafeteria.

Promocja miodów Manuka na kuchnia.wp.pl

Tagi: Co nowego
WP.PL | dodane 2013-12-06 (19:32)

Artykuł sponsorowany to prosta, a zarazem bardzo skuteczna forma promocji. Z reklamowania swojego produktu w taki właśnie sposób skorzystał producent miodów Manuka. Aby przekazać użytkownikom WP.PL informacje dotyczące zalet miodów, w serwisie kuchnia.wp.pl zamieściliśmy dedykowany artykuł przygotowany na zlecenie klienta.

Rodzaj