1-10 z 20 wyników

Prezentujemy wyniki na branding

branding

Branding to zbiór płaskich formatów reklamowych wyświetlanych w ramach wybranego serwisu lub jego części. Przeważnie branding składa się z:
  • nagłówka sponsorowanego z tapetą lub screeningu
  • halfpage'a

Piłka siatkowa pod skrzydłami Orlenu

Tagi: branding, sport
WP | dodane 2015-01-19 (17:05)

Dla PKN Orlen, głównego sponsora reprezentacji Polski w piłce siatkowej, przygotowaliśmy kampanię wizerunkową, która jest prowadzona poprzez sponsoring sekcji siatkarskiej w serwisie WP Sport.

PKN Orlen ponownie na stronach WP

WP | dodane 2015-04-01 (12:57)

Orlen Team to pierwszy profesjonalny polski zespół rajdowy cross-country. Jego zmagania sportowe relacjonujemy w utworzonej w serwisie WP Sport sekcji „Rajdy Terenowe Orlen Team 2015”.

branding nagłówka sekcji na sg wp

Branding nagłówka sekcji na SG WP to format, który umożliwia silną ekspozycję. Kreacja prezentowana jest w kontekście popularnych i aktualnych treści w sposób, który wspiera budowanie wizerunku marki.
Kreacja klienta zajmie prawą połowę nagłówka sekcji. Lewa jej połowa zachowa swoje funkcje nawigacyjne, prezentując linki do najważniejszych treści danej sekcji.

Wraz z początkiem Nowego Roku rozpoczynamy akcję specjalną, której celem jest promocja telefonu Sony Xperia Z1. Jego zalety prezentujemy w kontekście Rajdu Dakar.

Goodyear na Geneva Motor Show 2015

WP | dodane 2015-02-26 (14:11)

Targi Geneva Motor Show to jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych na świecie. Mając na uwadze ten fakt, redakcja WP Moto postanowiła wyodrębnić w swoim serwisie sekcję „Genewa 2015”. Jej sponsorem został producent opon Goodyear.

Branding kolumny "dziś w tv"

Format ten pozwala na wypozycjonowanie programu TV w kolumnie "dziś w TV" na Sportowych Faktach.

Branding ankiety, tabeli, quizu Sportowe Fakty - mobile

Forma reklamowa wyświetlana w serwisie sportowefakty.wp.pl przy elementach serwisu takich jak tabele, quizy, ankiety. Klient powinien dostarczyć:

Branding ankiety, tabeli, quizu Sportowe Fakty - desktop

Forma reklamowa wyświetlana w serwisie sportowefakty.wp.pl przy elementach serwisu takich jak tabele, quizy, ankiety. Format składa się z 2 elementów - belki górnej oraz belki dolnej.

sponsor odświeżania na o2

Natywny format, który pozwala na branding modułu odświeżania serwisu. Umożliwia dodanie logotypu, copy np. "Sponsorem odświeżania jest..." oraz zmianę koloru tła modułu.

Sponsor odświeżania składa się z:

  • logotypu - okrągły logotyp o wymiarach 40x40 px
  • copy

Rodzaj