1-10 z 32 wyników

Prezentujemy wyniki na dla dzieci

Misiowe Opowieści z Polpharmą

WP.PL | dodane 2014-05-14 (15:10)

Serwis Misiowe Opowieści to efekt trwającej od 2011 roku współpracy z firmą Polpharma. Kierujemy go do dzieci i ich rodziców.

Serwis Misiowe Opowieści to miejsce, w którym rodzice znajdą informacje dotyczące opieki nad dziećmi, a dzieci kreatywne gry, bajki, puzzle i kolorowanki. Ostatnio utworzyliśmy w nim konkurs, w ramach którego najmłodsi mogą spersonalizować grę komputerową.

Bajki to nieodłączny element dzieciństwa. Jak wybrać spośród tak wielu tytułów taką, która będzie jednocześnie bawić i uczyć? Dlaczego dzieci lubią Hello Kitty? – To tematy poruszane w artykułach, które umieściliśmy na stronie przygotowanej w celu promocji bajki „Hello Kitty – Leśny Zakątek”.

W sierpniu telewizja dla najmłodszych Polsat JimJam rozpoczęła emisję bajki przygodowej o tematyce kulinarnej – „Mami Fatale”. Fakt ten promowaliśmy w serwisach Dzieci.pl i DlaDzieci.pl.

Sekcja specjalna dla marki LOVI

WP.PL | dodane 2014-05-16 (10:01)

Z myślą o wszystkich karmiących mamach wraz z marką LOVI przygotowaliśmy sekcję poświęconą tematowi pobierania pokarmu i karmienia niemowląt.

Z myślą o przyszłych i świeżo upieczonych mamach wraz z marką Ziaja przygotowaliśmy sekcję specjalną w serwisie Dzieci.pl. Prezentujemy w niej artykuły, galerie i infografiki dotyczące pielęgnacji dziecka oraz skóry w ciąży i po niej.

„Smart shopping. Nie warto przepłacać!” – pod takim hasłem rozpoczęliśmy akcję specjalną promującą ofertę sieci sklepów Pepco.

W serwisie Misiowe Opowieści, który prowadzimy na zlecenie firmy Polpharma, świętujemy rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Z tej okazji Miś, czyli główny bohater serwisu, wręcza dzieciom dbającym o wygląd swojego biurka nagrody.

Rodzaj