1-10 z 26 wyników

Prezentujemy wyniki na konkurs

A może chodziło ci o: konkursy

Alpen Gold spełnia marzenia

WP | dodane 2015-04-28 (09:46)

Akcja „SpełniOna 2015” została przygotowana z myślą o kobietach, dla których ważne jest realizowanie się w życiu, podejmowanie nowych wyzwań i dążenie do wyznaczonych celów. Towarzyszy jej konkurs, którego laureatki otrzymają nagrody pieniężne na realizację swoich marzeń. Kampania została przygotowana na zlecenie marki Alpen Gold.

Kolejny konkurs z marką Joanna

Tagi: konkursy, uroda
WP.PL | dodane 2014-11-06 (09:28)

Laboratorium Kosmetyczne Joanna zaufało nam już po raz kolejny. Efektem naszej obecnej współpracy jest prowadzony od listopada konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Rexona, konkurs i grywalizacja

WP.PL | dodane 2014-06-05 (09:18)

Na stronach Wirtualnej Polski rozpoczęliśmy kampanię promocyjną antyperspirantów dla mężczyzn marki Rexona. Akcja realizowana jest w stworzonym na jej potrzeby serwisie Mozeszwiecej.wp.pl. Jej hasłem przewodnim jest „Rexona MOŻESZ:WIĘCEJ”.

Serwis Misiowe Opowieści to miejsce, w którym rodzice znajdą informacje dotyczące opieki nad dziećmi, a dzieci kreatywne gry, bajki, puzzle i kolorowanki. Ostatnio utworzyliśmy w nim konkurs, w ramach którego najmłodsi mogą spersonalizować grę komputerową.

Marka Ziaja kończy w tym roku 25 lat. Z tej okazji w serwisie Kobieta.wp.pl przygotowaliśmy jubileuszową sekcję specjalną.

Konkurs dla marki Joanna

Tagi: konkursy, uroda
WP.PL | dodane 2014-10-13 (14:43)

Konkursy są atrakcyjnym i skutecznym sposobem zaznajamiania internautów z marką. Z tego typu promocji skorzystało Laboratorium Kosmetyczne Joanna.

Konkurs w serwisie dom rozstrzygnięty!

WP.PL | dodane 2013-11-04 (13:02)

Jury konkursu „Pokaż nam swój styl”, przeprowadzonego w serwisie dom.wp.pl może udać się na spoczynek po zapoznaniu się z ponad 1.300 prac, które nadesłali nasi użytkownicy.

Odmień mieszkanie z Dom.wp.pl

WP.PL | dodane 2013-08-21 (13:13)

W ramach promocji serwisu dom.wp.pl uruchomiliśmy konkurs "Pokaż nam swój styl!".

Złap Lato z Nike+

WP.PL | dodane 2014-08-12 (10:12)

Lato to idealna pora na rozpoczęcie lub kontynuowanie przygody z bieganiem. Z myślą o wszystkich fanach tej aktywności marka Nike przygotowała konkurs Złap Lato z Nike+. Patronat nad nim objął serwis WawaLove.pl.

Zakończyliśmy konkurs zorganizowany w ramach akcji specjalnej Moda na wiosnę. Kampania została przeprowadzona przy współpracy z Allegro.pl.

Rodzaj