1-10 z 19 wyników

Prezentujemy wyniki na konkursy

A może chodziło ci o: konkurs

Konkurs dla marki Joanna

Tagi: konkursy, uroda
WP.PL | dodane 2014-10-13 (14:43)

Konkursy są atrakcyjnym i skutecznym sposobem zaznajamiania internautów z marką. Z tego typu promocji skorzystało Laboratorium Kosmetyczne Joanna.

Kolejny konkurs z marką Joanna

Tagi: konkursy, uroda
WP.PL | dodane 2014-11-06 (09:28)

Laboratorium Kosmetyczne Joanna zaufało nam już po raz kolejny. Efektem naszej obecnej współpracy jest prowadzony od listopada konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Modnie z Allegro

WP.PL | dodane 2014-03-24 (12:30)

Rozpoczęliśmy właśnie akcję, której zadaniem jest niestandardowa promocja serwisu Allegro. W tym celu stworzyliśmy sekcję zatytułowaną „Moda na wiosnę: Wyglądaj świetnie. Nie przepłacaj”.

Bieszczady, a może Mazury? Które miejsce wybrać na cel weekendowych wojaży, mając do dyspozycji samochód? Odpowiedzi na te pytanie udzielą w najbliższym czasie reporterzy WP.PL, którzy osiem weekendów spędzą, podróżując do najciekawszych miejsc Polski. Akcja jest przeprowadzana na zlecenie firmy Suzuki Motor Poland.

Modne wojaże z Fiatem 500

WP.PL | dodane 2014-05-21 (09:53)

Elegancki i stylowy – taki jest Fiat 500. Mając na uwadze te cechy, stworzyliśmy serwis Modana500.wp.pl. Jego celem jest promocja tego modelu samochodu.

Złap Lato z Nike+

WP.PL | dodane 2014-08-12 (10:12)

Lato to idealna pora na rozpoczęcie lub kontynuowanie przygody z bieganiem. Z myślą o wszystkich fanach tej aktywności marka Nike przygotowała konkurs Złap Lato z Nike+. Patronat nad nim objął serwis WawaLove.pl.

Pielęgnacja włosów z L’Oréal Professionnel

WP.PL | dodane 2014-11-20 (14:58)

Jak dbać o włosy? Jakie są trendy fryzjerskie sezonu jesień-zima 2014/2015? Te tematy porusza obrandowany artykuł przygotowany przez nas wraz z ekspertem marki L’Oréal Professionnel w ramach akcji Kocham mojego fryzjera. Opublikowaliśmy go w serwisie Kafeteria.

Zakończyliśmy konkurs zorganizowany w ramach akcji specjalnej Moda na wiosnę. Kampania została przeprowadzona przy współpracy z Allegro.pl.

Zwykłe-niezwykłe bohaterki Belli

WP.PL | dodane 2014-09-18 (11:21)

Wkładki Bella Panty Intima powstały z myślą o kobietach, które w swoim życiu stają przed wieloma wyzwaniami i aby je zrealizować, muszą zawsze czuć się komfortowo. W sposób naturalny potrafią odnaleźć się w trudnych sytuacjach oraz w rolach, które podejmują. Takie są cztery bohaterki sekcji specjalnej, którą utworzyliśmy w serwisie Kobieta.wp.pl w ramach kampanii promocyjnej wkładek Bella Panty Intima.

W serwisie Misiowe Opowieści, który prowadzimy na zlecenie firmy Polpharma, świętujemy rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Z tej okazji Miś, czyli główny bohater serwisu, wręcza dzieciom dbającym o wygląd swojego biurka nagrody.

Rodzaj