1-10 z 15 wyników

Prezentujemy wyniki na motoryzacja

Goodyear na Geneva Motor Show 2015

WP | dodane 2015-02-26 (14:11)

Targi Geneva Motor Show to jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych na świecie. Mając na uwadze ten fakt, redakcja WP Moto postanowiła wyodrębnić w swoim serwisie sekcję „Genewa 2015”. Jej sponsorem został producent opon Goodyear.

Bieszczady, a może Mazury? Które miejsce wybrać na cel weekendowych wojaży, mając do dyspozycji samochód? Odpowiedzi na te pytanie udzielą w najbliższym czasie reporterzy WP.PL, którzy osiem weekendów spędzą, podróżując do najciekawszych miejsc Polski. Akcja jest przeprowadzana na zlecenie firmy Suzuki Motor Poland.

Modne wojaże z Fiatem 500

WP.PL | dodane 2014-05-21 (09:53)

Elegancki i stylowy – taki jest Fiat 500. Mając na uwadze te cechy, stworzyliśmy serwis Modana500.wp.pl. Jego celem jest promocja tego modelu samochodu.

STAG o instalacjach LPG

WP.PL | dodane 2014-07-08 (16:32)

Z myślą o marce STAG przygotowaliśmy sekcję specjalną, której celem jest zapoznanie użytkowników z cechami i zasadami eksploatacji instalacji LPG. Została ona zamieszczona w serwisie Moto.wp.pl.

Rajd Dakar w serwisie WP Sport

WP | dodane 2015-01-17 (16:06)

Rajd Dakar to ważne wydarzenie sportowe co roku wzbudzające olbrzymie zainteresowanie. W tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 4-17 stycznia, po 25 latach nieobecności wystartował Peugeot. Do swojego nowego teamu zaprosił rajdowe sławy: Stephana Peterhansela, Carlosa Sainza i Cyrila Despresa.

Zakup samochodu to poważna inwestycja. Dlatego przed dokonaniem go warto jak najdokładniej zapoznać się z cechami naszego wymarzonego auta. Mając na uwadze tę zasadę, przygotowaliśmy na zlecenie marki Peugeot raport specjalny dotyczący nowego crossovera Peugeot 3008.

Najlepsi kierowcy z Polski i świata, pustynny tor utworzony na Stadionie Narodowym i występ zespołu Jamiroquai – takie były główne atrakcje tegorocznej edycji Verva Street Racing. Promowaliśmy ją na zlecenie PKN Orlen, głównego sponsora wydarzenia.

Z Shell o oleju silnikowym

WP | dodane 2015-10-12 (18:08)

Czym jest nagar, jak dbać o auto zimą i jakie są zalety olejów Shell Helix Ultra – tego mogą dowiedzieć się użytkownicy z serwisu przygotowanego przez nas wraz z Shell Polska.

Nowa Škoda Fabia na Moto.wp.pl

WP.PL | dodane 2014-10-10 (10:01)

Paris Motor Show to wystawa, podczas której można podziwiać najnowsze modele samochodów i motocykli. W tym roku zaprezentowano na niej m.in. nową Škodę Fabię. Wydarzenie to obszernie relacjonujemy w dedykowanej sekcji zatytułowanej Škoda Fabia – Premiera w Paryżu. Utworzyliśmy ją w ramach sekcji Paris Motor Show w serwisie Moto.wp.pl.

Rodzaj