1-10 z 27 wyników

Prezentujemy wyniki na sekcja afiliowana

Sekcja afiliowana Danone Activia

WP.PL | dodane 2014-01-02 (14:58)

W ramach akcji specjalnych zaimplementowaliśmy do naszego portalu sekcję przygotowaną przez Klienta. Jej celem jest promowanie wśród kobiet zdrowego odżywiania. Dzięki niemu każda przedstawicielka płci pięknej poczuje się dobrze w swoim ciele.

Sekcja specjalna dla marki LOVI

WP.PL | dodane 2014-05-16 (10:01)

Z myślą o wszystkich karmiących mamach wraz z marką LOVI przygotowaliśmy sekcję poświęconą tematowi pobierania pokarmu i karmienia niemowląt.

Poznaj nowego Forda Focusa – to nazwa akcji specjalnej, którą rozpoczęliśmy wraz początkiem grudnia. W jej ramach w serwisie Moto.wp.pl utworzyliśmy sekcję specjalną. Zamieściliśmy w niej materiały redakcyjne poświęcone nowemu Fordowi oraz zadanie konkursowe.

Sekcja specjalna na moto.wp.pl dla marki Osram

WP.PL | dodane 2013-11-26 (12:56)

Bezpieczeństwo na drodze - tak zatytułowana została sekcja specjalna będąca częścią serwisu moto.wp.pl, którą przygotowaliśmy dla marki Osram.

STAG o instalacjach LPG

WP.PL | dodane 2014-07-08 (16:32)

Z myślą o marce STAG przygotowaliśmy sekcję specjalną, której celem jest zapoznanie użytkowników z cechami i zasadami eksploatacji instalacji LPG. Została ona zamieszczona w serwisie Moto.wp.pl.

Modnie z Allegro

WP.PL | dodane 2014-03-24 (12:30)

Rozpoczęliśmy właśnie akcję, której zadaniem jest niestandardowa promocja serwisu Allegro. W tym celu stworzyliśmy sekcję zatytułowaną „Moda na wiosnę: Wyglądaj świetnie. Nie przepłacaj”.

Bieszczady, a może Mazury? Które miejsce wybrać na cel weekendowych wojaży, mając do dyspozycji samochód? Odpowiedzi na te pytanie udzielą w najbliższym czasie reporterzy WP.PL, którzy osiem weekendów spędzą, podróżując do najciekawszych miejsc Polski. Akcja jest przeprowadzana na zlecenie firmy Suzuki Motor Poland.

Nowa Škoda Fabia na Moto.wp.pl

WP.PL | dodane 2014-10-10 (10:01)

Paris Motor Show to wystawa, podczas której można podziwiać najnowsze modele samochodów i motocykli. W tym roku zaprezentowano na niej m.in. nową Škodę Fabię. Wydarzenie to obszernie relacjonujemy w dedykowanej sekcji zatytułowanej Škoda Fabia – Premiera w Paryżu. Utworzyliśmy ją w ramach sekcji Paris Motor Show w serwisie Moto.wp.pl.

Rajd Dakar w serwisie WP Sport

WP | dodane 2015-01-17 (16:06)

Rajd Dakar to ważne wydarzenie sportowe co roku wzbudzające olbrzymie zainteresowanie. W tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 4-17 stycznia, po 25 latach nieobecności wystartował Peugeot. Do swojego nowego teamu zaprosił rajdowe sławy: Stephana Peterhansela, Carlosa Sainza i Cyrila Despresa.

Po raz kolejny sięgnęliśmy po ekskluzywny format oferowany przez serwis WP Moto. Mowa o „Premierze Miesiąca”, w ramach której przedstawiamy nową Kię Sorento.

Rodzaj