1-10 z 80 wyników

Prezentujemy wyniki na serwis specjalny

Modne wojaże z Fiatem 500

WP.PL | dodane 2014-05-21 (09:53)

Elegancki i stylowy – taki jest Fiat 500. Mając na uwadze te cechy, stworzyliśmy serwis Modana500.wp.pl. Jego celem jest promocja tego modelu samochodu.

Święta to wyjątkowy okres w trakcie roku. Chcąc przygotować się do nich jak najlepiej, kupujemy więcej i chętniej. Ten czas postanowiła wykorzystać sieć sklepów Tesco, dla której stworzyliśmy specjalny serwis świąteczny.

Serwis Misiowe Opowieści to miejsce, w którym rodzice znajdą informacje dotyczące opieki nad dziećmi, a dzieci kreatywne gry, bajki, puzzle i kolorowanki. Ostatnio utworzyliśmy w nim konkurs, w ramach którego najmłodsi mogą spersonalizować grę komputerową.

Test konsumencki dla marki Garnier

WP.PL | dodane 2014-11-14 (08:56)

Antyperspirant Garnier Neo to wchodzący na rynek produkt o konsystencji suchego kremu. Z myślą o jego promocji przygotowaliśmy serwis specjalny.

Co zrobić w przypadku wystąpienia anafilaksji? Które produkty mogą wywołać silną alergię? Jak podać sobie adrenalinę? O tym można dowiedzieć się, czytając serwis specjalny przygotowany przez nas w ramach akcji społecznej dla alergików.

Misiowe Opowieści z Polpharmą

WP.PL | dodane 2014-05-14 (15:10)

Serwis Misiowe Opowieści to efekt trwającej od 2011 roku współpracy z firmą Polpharma. Kierujemy go do dzieci i ich rodziców.

Nasivin, czyli na pomoc zakatarzonym

WP.PL | dodane 2014-10-21 (13:27)

Sezon jesienny to doskonała pora na promowanie środków na katar i przeziębienie. Wykorzystała ją marka Nasivin, dla której przygotowaliśmy serwis poświęcony sposobom walki z katarem.

W serwisie Misiowe Opowieści, który prowadzimy na zlecenie firmy Polpharma, świętujemy rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Z tej okazji Miś, czyli główny bohater serwisu, wręcza dzieciom dbającym o wygląd swojego biurka nagrody.

„Fundusze Europejskie dla Ciebie” to nazwa serwisu, który uruchomiliśmy wraz z początkiem roku. Witryna, tworzona we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, informuje o możliwościach związanych nową pulą środków unijnych 2014-2020.

Z Shell o oleju silnikowym

WP | dodane 2015-10-12 (18:08)

Czym jest nagar, jak dbać o auto zimą i jakie są zalety olejów Shell Helix Ultra – tego mogą dowiedzieć się użytkownicy z serwisu przygotowanego przez nas wraz z Shell Polska.