1-10 z 13 wyników

Prezentujemy wyniki na sport

Rajd Dakar w serwisie WP Sport

WP | dodane 2015-01-17 (16:06)

Rajd Dakar to ważne wydarzenie sportowe co roku wzbudzające olbrzymie zainteresowanie. W tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 4-17 stycznia, po 25 latach nieobecności wystartował Peugeot. Do swojego nowego teamu zaprosił rajdowe sławy: Stephana Peterhansela, Carlosa Sainza i Cyrila Despresa.

Piłka siatkowa pod skrzydłami Orlenu

Tagi: branding, sport
WP | dodane 2015-01-19 (17:05)

Dla PKN Orlen, głównego sponsora reprezentacji Polski w piłce siatkowej, przygotowaliśmy kampanię wizerunkową, która jest prowadzona poprzez sponsoring sekcji siatkarskiej w serwisie WP Sport.

PKN Orlen ponownie na stronach WP

WP | dodane 2015-04-01 (12:57)

Orlen Team to pierwszy profesjonalny polski zespół rajdowy cross-country. Jego zmagania sportowe relacjonujemy w utworzonej w serwisie WP Sport sekcji „Rajdy Terenowe Orlen Team 2015”.

Facet

Męskie tematy: czym jeździć, jak podrywać, jak się bawić...
Poza tym hi-tech, sport, podróże, męska moda, rozrywka, kobiety, sex…
Biegnij z Orlenem

WP.PL | dodane 2014-03-28 (14:13)

Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie treningów na świeżym powietrzu. Znakomitą okazją do poczynienia kroków w tym kierunku był Orlen Warsaw Marathon, promowany przez nas za pomocą artykułu dedykowanego.

Poznaj nasze trzy bohaterki, które wraz z początkiem lutego rozpoczęły program „Zaskocz Figurą”. W ramach niego przez dwa miesiące będą poddawały swoje figury metamorfozie, mając wsparcie dietetyka, trenera fitness i psychologa.

„Dziewczyny dają radę!” – to hasło akcji, którą prowadzimy wraz z marką Shape iT. Do aktywnego udziału w niej zapraszamy wszystkie panie, które chcą poprawić swoją sylwetkę i zwiększyć wydolność organizmu.

Rodzaj