1-10 z 62 wyników

Prezentujemy wyniki na video

instream video ad / preroll

Instream Video Ad to reklama video, emitowana przed materiałem video na serwisach GWP.

O zaletach kremu Garnier Miracle Cream opowiadają cztery bohaterki filmów nagranych przez nas dla marki L'Oréal. Panie zostały wybrane w ramach konkursu. Po przetestowaniu produktu zgodziły się podzielić z internautami swoimi ocenami.

instream video skip ad

Instream Video Skip Ad to reklama składająca się z klipu video i planszy reklamowej, która pojawia się po jego zamknięciu.

outstream video ad

Outstream Video Ad to reklama video, emitowana w miejscu śródtekstu. Reklama startuje zwinięta, i rozwija się automatycznie gdy miejsce reklamowe pojawia się na aktywnym ekranie.

inbanner video ad

Inbanner Video Ad to reklama video, emitowana w dowolnym zwykłym miejscu reklamowym (Billboard, Double Billboard, Wideboard, Rectangle, Megabox, Halfpage). Materiał video może startować albo startować samoczynnie (musi być wtedy wyciszony) lub po kliku użytkownika (dozwolony jest wtedy start z włączonym dźwiękiem).

PKN Orlen ponownie na stronach WP

WP | dodane 2015-04-01 (12:57)

Orlen Team to pierwszy profesjonalny polski zespół rajdowy cross-country. Jego zmagania sportowe relacjonujemy w utworzonej w serwisie WP Sport sekcji „Rajdy Terenowe Orlen Team 2015”.