1-10 z 27 wyników

Prezentujemy wyniki na zdrowie

Zdrowie

Porady ekspertów, profilaktyka zdrowotna, naturalne sposoby na zdrowy tryb życia, najnowsze trendy dietetyczne oraz pomysły na aktywność fizyczną (fitness, kulturystyka i wiele innych), najświeższe nowinki ze strefy wellness&SPA.Nasivin, czyli na pomoc zakatarzonym

WP.PL | dodane 2014-10-21 (13:27)

Sezon jesienny to doskonała pora na promowanie środków na katar i przeziębienie. Wykorzystała ją marka Nasivin, dla której przygotowaliśmy serwis poświęcony sposobom walki z katarem.

Alpen Gold spełnia marzenia

WP | dodane 2015-04-28 (09:46)

Akcja „SpełniOna 2015” została przygotowana z myślą o kobietach, dla których ważne jest realizowanie się w życiu, podejmowanie nowych wyzwań i dążenie do wyznaczonych celów. Towarzyszy jej konkurs, którego laureatki otrzymają nagrody pieniężne na realizację swoich marzeń. Kampania została przygotowana na zlecenie marki Alpen Gold.

Sekcja afiliowana Danone Activia

WP.PL | dodane 2014-01-02 (14:58)

W ramach akcji specjalnych zaimplementowaliśmy do naszego portalu sekcję przygotowaną przez Klienta. Jej celem jest promowanie wśród kobiet zdrowego odżywiania. Dzięki niemu każda przedstawicielka płci pięknej poczuje się dobrze w swoim ciele.

Dobre porady z Altacetem

WP.PL | dodane 2014-06-12 (15:32)

Jak rozpocząć przygodę z bieganiem i co zabrać do apteczki – o tym między innymi mogą przeczytać użytkownicy portalu WP.PL dzięki akcji specjalnej poświęconej preparatowi Altacet. Z myślą o nim rozpoczęliśmy kampanię wykorzystującą mechanizmy marketingu natywnego.