newsy

W sierpniu telewizja dla najmłodszych Polsat JimJam rozpoczęła emisję bajki przygodowej o tematyce kulinarnej – „Mami Fatale”. Fakt ten promowaliśmy w serwisach Dzieci.pl i DlaDzieci.pl.

Zakup samochodu to poważna inwestycja. Dlatego przed dokonaniem go warto jak najdokładniej zapoznać się z cechami naszego wymarzonego auta. Mając na uwadze tę zasadę, przygotowaliśmy na zlecenie marki Peugeot raport specjalny dotyczący nowego crossovera Peugeot 3008.

L'Oréal Professionnel na Snobka.pl

Tagi: artykuł, uroda
dodane 2014-08-13 (11:05)

Suche i matowe włosy to problem, z którym boryka się wiele osób na świecie. Z myślą o nich marka L'Oréal Professionnel przygotowała usługę oraz gamę kosmetyków Absolut Repair Lipidium. Promujemy ją w serwisie Snobka.pl za pomocą artykułu sponsorowanego.

Złap Lato z Nike+

dodane 2014-08-12 (10:12)

Lato to idealna pora na rozpoczęcie lub kontynuowanie przygody z bieganiem. Z myślą o wszystkich fanach tej aktywności marka Nike przygotowała konkurs Złap Lato z Nike+. Patronat nad nim objął serwis WawaLove.pl.

Co zrobić w przypadku wystąpienia anafilaksji? Które produkty mogą wywołać silną alergię? Jak podać sobie adrenalinę? O tym można dowiedzieć się, czytając serwis specjalny przygotowany przez nas w ramach akcji społecznej dla alergików.