newsy

Nim na niebie 24 grudnia pojawi się pierwsza gwiazdka, w wielu domach trwają przygotowania do uroczystej kolacji. Aby gotowanie pierogów i pieczenie ciast było prostsze, przygotowaliśmy, przy współpracy z marką Bosch, przepisy i artykuły o tematyce świątecznej.

W listopadzie w serwisie Turystyka.wp.pl rozpoczęliśmy akcję specjalną poświęconą Szwajcarii. Państwo to promujemy za pomocą interaktywnego screeningu.

Jak dbać o włosy? Jakie są trendy fryzjerskie sezonu jesień-zima 2014/2015? Te tematy porusza obrandowany artykuł przygotowany przez nas wraz z ekspertem marki L’Oréal Professionnel w ramach akcji Kocham mojego fryzjera. Opublikowaliśmy go w serwisie Kafeteria.

Święta to wyjątkowy okres w trakcie roku. Chcąc przygotować się do nich jak najlepiej, kupujemy więcej i chętniej. Ten czas postanowiła wykorzystać sieć sklepów Tesco, dla której stworzyliśmy specjalny serwis świąteczny.

Test konsumencki dla marki Garnier

dodane 2014-11-14 (08:56)

Antyperspirant Garnier Neo to wchodzący na rynek produkt o konsystencji suchego kremu. Z myślą o jego promocji przygotowaliśmy serwis specjalny.