newsy

„Fundusze Europejskie dla Ciebie” to nazwa serwisu, który uruchomiliśmy wraz z początkiem roku. Witryna, tworzona we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, informuje o możliwościach związanych nową pulą środków unijnych 2014-2020.

Bajki to nieodłączny element dzieciństwa. Jak wybrać spośród tak wielu tytułów taką, która będzie jednocześnie bawić i uczyć? Dlaczego dzieci lubią Hello Kitty? – To tematy poruszane w artykułach, które umieściliśmy na stronie przygotowanej w celu promocji bajki „Hello Kitty – Leśny Zakątek”.

Piłka siatkowa pod skrzydłami Orlenu

Tagi: branding, sport
dodane 2015-01-19 (17:05)

Dla PKN Orlen, głównego sponsora reprezentacji Polski w piłce siatkowej, przygotowaliśmy kampanię wizerunkową, która jest prowadzona poprzez sponsoring sekcji siatkarskiej w serwisie WP Sport.

Rajd Dakar to ważne wydarzenie sportowe co roku wzbudzające olbrzymie zainteresowanie. W tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 4-17 stycznia, po 25 latach nieobecności wystartował Peugeot. Do swojego nowego teamu zaprosił rajdowe sławy: Stephana Peterhansela, Carlosa Sainza i Cyrila Despresa.

O zaletach kremu Garnier Miracle Cream opowiadają cztery bohaterki filmów nagranych przez nas dla marki L'Oréal. Panie zostały wybrane w ramach konkursu. Po przetestowaniu produktu zgodziły się podzielić z internautami swoimi ocenami.