15.09.2020 Biuro Reklamy WP

Artykuł ilustrowany

Artykuł ilustrowany to najwyższej jakości treść natywna z dodatkiem 3 autorskich ilustracji przygotowanych przez współpracujących z nami artystów.

 

Jako klient chcesz się wyróżnić? Nie masz swoich zdjęć ani grafik? Szukasz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań w przystępnej cenie? A może po prostu lubisz nowości?

Artykuł ilustrowany to najwyższej jakości treść natywna z dodatkiem 3 autorskich ilustracji przygotowanych przez współpracujących z nami artystów. Sama treść już nie wystarcza, ​aby zaangażować odbiorców. Ilustracje skutecznie przyciągają uwagę i sprawiają, że przekaz zostaje zapamiętany na długo.​

Masz wpływ na wybór artysty i stylistyki (oczywiście pomagamy w doborze!), a ilustracje mogą zawierać lokowanie produktu i przedstawiać np. jego najważniejsze USP.

Jak to może wyglądać?

W załączniku znajdziecie Państwo materiał informacyjny oraz przedstawiamy gotowy artykuł demonstracyjny: https://bit.ly/32wgGp0 

Oczywiście motoryzacja to tylko przykład – ilustracje świetnie obrazują zagadnienia z dowolnej branży.

 

 

zobacz również
09.09.2020 Justyna Dąbrowska-Cydzik

O roli insightów w budowaniu kampanii natywnej, dlaczego warto na chwilę zapomnieć o trendach oraz skąd wydawca czerpie unikalną wiedzę o swoich odbiorcach.