23.02.2021 Biuro Prasowe WP

“Idzie wiosna” w Telewizji WP

Wiosna w Telewizji WP przebudzi widzów z zimowego snu. Ramówkę wypełnią nowe, inspirujące produkcje własne oraz dobrze znane już widzom formaty.

Program „Daj się odmienić”, to nowa produkcja własna, w której specjaliści od wizerunku zabiorą uczestników nie tylko do kolorowego świata kosmetyków i stylizacji, ale także zainspirują ich do tego, aby nie bali się eksperymentować. Pokażą, że warto jest przejrzeć się w oczach bliskiej osoby i odważyć na zmianę, która poza innym kolorem włosów czy krojem sukienki, może przynieść akceptację, pewność siebie i radość z życia.

Prowadzący – Jarosław Juźwin, ekspert branży beauty, stylistka – Sylwia Antoszkiewicz oraz fryzjer – Wojtek Zieliński. Program powstaje przy współpracy z kliniką Dr Dębski.

PREMIERA: środa, od 17 lutego, godz. 21:00

"Nowy aranż", to produkcja własna, w której widzowie zobaczą to, co kochają najbardziej – cały proces aranżacji wnętrza. Jedynym dozwolonym działaniem będzie tapetowanie, malowanie ścian, podłóg czy kafelków.  W każdym odcinku prowadzący Karolina i Paweł Jakubowscy​ – małżeństwo i architekci wnętrz, będą podążać za potrzebami i historią bohaterów programu. ​ Całość będzie niespodzianką dla jednego z członków rodziny, który nie będzie uczestniczył ​w przemianie, a zobaczy ją w finale.

PREMIERA: niedziela, 25 kwietnia, godz. 13:00

W programie „Mody na ogrody” Telewizja WP pokaże, ​że działkowe przestrzenie, mogą być prawdziwą oazą, miejscem, gdzie można świetnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. ​Widzowie zobaczą, że dostosowanie działek do swoich potrzeb wcale nie musi być drogim i czasochłonnym przedsięwzięciem. ​ W każdym odcinku prowadzący ​z pomocą fachowców i bohaterów pokaże, jak zmienić ogródek w prawdziwy miejski raj – i to w jeden weekend!

PREMIERA: niedziela, 23 maja, godz. 13:30

Program „Prosto z grilla” zainspiruje widzów do grillowania z pomysłem, opowie o technikach, patentach i trikach na oryginalne dania.  W każdym odcinku prowadzący przedstawi przepisy wraz z pysznymi dodatkami. Udowodni, że grillować można dosłownie wszystko. Nie ma ograniczeń, liczy się wyobraźnia i… technika. Grillowe spotkania czy biwaki przy ognisku, przy użyciu kilku prostych składników zmienią się w prawdziwą ucztę!

PREMIERA: sobota, 24 kwietnia, godz. 11:45

Nie zapominamy też o świeżej dawce humoru!

Trzeci sezon lubianego przez widzów formatu „1,2,3… Kabaret!” już w marcu w Telewizji WP! Premierowe skecze wspólne prezentowane przez trzy najlepsze kabarety, improwizacje i oryginalna konferansjerka Kabaretu Chyba z Piotrem „Gumą” Gumulcem. W trzecim sezonie po raz pierwszy pojawią się nowe postacie: pani Księgowa, która bardzo chce zostać prezenterką telewizyjną, i profesor Miód-Pitny, który – pytany lub nie – wypowiada się na każdy temat. W premierowym sezonie wystąpią m.in.: Jurki, Zachodni, Czesuaf, Ciach, Kałasznikof, Antoni Gorgoń Grucha, Formacja Chatelet, Formacja Kwiaty, Adam Grzanka, Bartosz Gajda, Laura Breszka, Tomasz Nowaczyk. 

PREMIERA: piątek, 19 marca, godz. 22:00

Wiosną w Telewizji WP nie zabraknie też programów, które budzą już wielkie emocje w innych krajach.

„10 lat młodsi w 10 dni” to program, w którym prowadzący zadba, by uczestnicy stali się pewni siebie oraz odzyskali wiarę we własne piękno. W programie „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle” tytułowy szef kuchni zrobi co w jego mocy, aby pomóc borykającym się z problemami restauracjom – w zaledwie 24 godziny. W programie Wyścigi Spartan wysportowani śmiałkowie udowodnią, że warto być w dobrej kondycji. Pięcioosobowe drużyny zmierzą się z najbardziej wyczerpującymi torami przeszkód.

Zgodnie z danymi Nielsen Audience Measurement, Telewizja WP w 2020 roku zanotowała rekordowy wynik 0,67% SHR w grupie komercyjnej 16-49. Wyprzedziła w ten sposób wszystkie kanały MUX8, również w dystrybucji naziemnej oraz kablowej. W sumie przez cały 2020 rok Telewizja WP dotarła do 9,5 mln widzów, co stanowi wzrost o 7 punktów procentowych w stosunku do 2019 roku.

 

zobacz również
05.02.2021 Biuro Prasowe WP

WP Pilot udostępnił nową aplikację dla użytkowników LG Smart TV. Pozwala na oglądanie ponad 100 kanałów na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet premium WP Pilot.