14.12.2020 Biuro Prasowe WP

Joanna Pawlak kobietą biznesu 2020

Joanna Pawlak, Prezes Wirtualnej Polski Media, znalazła się w rankingu „100 Kobiet Biznesu 2020” dziennika „Puls Biznesu”.

Laureatki wybrano na podstawie kryteriów świadczących m.in. o zrównoważonym rozwoju i doskonałej kondycji firm, którymi zarządzają. W tym roku wśród wielu atutów kobiet biznesu najważniejsza była umiejętność zarządzania firmą w warunkach kryzysowych.

W rankingu doceniono utrzymującą się rentowność i bardzo dobre wyniki finansowe Wirtualnej Polski Media. Podkreślono, że mimo trwającej pandemii WP Media jest jednym z niewielu wydawców w Polsce, który nie zdecydował się na zwolnienia, ani obniżki pensji. Joannę wyróżniono w kategorii przedsiębiorstw z przychodem ze sprzedaży powyżej 50 mln zł.

Gratulujemy!

Ranking dostępny tutaj.

 

zobacz również
10.12.2020 Biuro Prasowe WP

Platforma WP Pilot udostępni Fundacji Cancer Fighters swoją powierzchnię reklamową display i wideo. Chce w ten sposób wspierać budowę nawyku przekazywania 1% podatku organizacjom pożytku publicznego.

10.12.2020 Biuro Prasowe WP

W lutym 2021 roku Telewizja WP zaprezentuje kolejną własną produkcję. W programie „Daj się odmienić” sztab najlepszych ekspertów przeprowadzi metamorfozę osoby, którą jej bliski zgłosił do programu.