28.06.2021 Biuro Reklamy WP

Oferta dla branży odzieżowej

Branża odzieżowa ma największą dynamikę sprzedaży online ze wszystkich segmentów rynkowych. W kwietniu tego roku, co drugi produkt był kupiony właśnie przez internet.

Wszystko wskazuje na to, że rosnący trend wywołany przez pandemię utrzyma się na wysokim poziomie. Dzięki pomiarom kampanii w WP Metrics wiemy, że użytkownicy bardzo chętnie wykorzystują smartfon do przeglądania ofert, jednak dwukrotnie wyższa konwersja zachodzi na urządzeniach desktopowych. Razem z Domodi, Homebookiem i Allani przebadaliśmy również użytkowników pod względem wierności marce oraz gotowości do poniesienia kosztów zrównoważonej produkcji.

Co czwarta kobieta mogłaby zapłacić za ubranie 5% - 10% lub 11% - 20%, gdyby ta rzecz została wyprodukowana w sposób bardziej ekologiczny. Jednocześnie aż 27% użytkowników robiących zakupy przez internet zadeklarowało, że nie skorzystałoby z promocji cenowej na podobny produkt innego producenta niż produkt swojej ulubionej marki.

Więcej danych o branży oraz dedykowaną ofertę znajdziecie w załączniku.

 

zobacz również
15.06.2021 Biuro Reklamy WP

Przygotowaliśmy dla Was specjalny onepager, który opisuje nasz kluczowy produkt sprzedażowy: dniówkę na WP Sportowych Faktach.