17.08.2021 Biuro Prasowe WP

#Zdążysz? Wirtualna Polska promuje szczepienia

Wirtualna Polska rusza z akcją #Zdążysz?, której celem jest promocja szczepień. W kampanii wzięły udział osoby, które przez pandemię COVID-19 straciły najbliższych.

W kolejnych dniach pod hasłem #Zdążysz? będą publikowane wideoreportaże o każdym z bohaterów spotu. Dział zdrowie WP ujawni też wyniki symulacji przebiegu czwartej fali koronawirusa w Polsce, którą przygotowali naukowcy.

Pierwszy spot można zobaczyć tutaj.

 – Wiemy, że czwarta fala COVID nadchodzi, a brakuje już pomysłów, jak zachęcić Polaków do szczepień. Jako Wirtualna Polska postanowiliśmy oddać głos tym, którzy najlepiej wiedzą, jaka jest stawka. I którzy daliby wiele, by ich bliscy jeszcze mieli wybór – mówi Michał Gąsior, head of content WP.

Kampanię przygotowała redakcja WP abcZdrowie. Za produkcję spotu, który jest jej głównym elementem, odpowiadał dział wideo Wirtualnej Polski.

 – Nie mamy złudzeń, że #Zdążysz? sprawi, że Polacy masowo ruszą się szczepić. Ale jeśli historie naszych odważnych bohaterów wpłyną na decyzję choć jednej osoby, to na pewno było warto.  – dodaje Michał Gąsior.

zobacz również
11.08.2021 Biuro Prasowe WP

Według najnowszych wyników badania Mediapanel (Gemius/PBI) w trakcie Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, serwis WP SportoweFakty odwiedziło 8,52 mln realnych użytkowników, plasując go na pozycji lidera.

09.08.2021 Biuro Prasowe WP

Wirtualna Polska kontynuuje ekologiczny projekt „WP Naturalnie”. Przygotowała kampanię wizerunkową zachęcającą do działań w obliczu zmian klimatycznych i przyszłości planety.