27.05.2020 Biuro Prasowe WP

Impact re:action 2020 na Stronie Głównej Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska i Fundacja Impact nawiązały współpracę przy realizacji kongresów gospodarczych Impact w serwisach Wirtualnej Polski.

 

Impact re:action 2020 connected by Krakow to pierwsze wydarzenia gospodarcze, organizowane przez Impact 100% online i pierwszy kongres w Polsce, który będzie transmitowany na Stronie Głównej Wirtualnej Polski. O nowych regułach rządzących ekonomią, polityką i biznesem opowiedzą liderzy biznesu i kluczowi decydenci: premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jadwiga Emilewicz, Paweł Borys (PFR), Piotr Arak (PIE), Bartosz Ciołkowski (Mastercard), Artur Waliszewski (Google) czy Adam Marciniak (PKO Bank Polski). Impact re:action 2020 connected by Krakow to wydarzenie, którego celem jest wypracowanie i zaprezentowanie realnych rozwiązań. Podzielone zostało na trzy główne ścieżki tematyczne (digital economy, next health oraz borderless science), w ramach których grupy eksperckie pracujące od marca br. w formie raportów zaprezentują konkretne rozwiązania i strategie dotyczące przyszłości: Cyfrowej Gospodarki oraz Cyfrowej Nauki. Polski Instytut Ekonomiczny, partner merytoryczny Impact, zaprezentuje zarys strategii biotechnologii w Polsce.

Od 2016 roku Impact organizuje wydarzenia, warsztaty, wydaje raporty, zaprasza liderów z całego świata, by dyskutować o wpływie cyfrowej gospodarki oraz cyfrowej rewolucji na gospodarki i życie ludzi. Teraz sami jej doświadczymy organizując pierwsze wydarzenie online. Aby dotrzeć do jak największej liczby uczestników, postanowiliśmy podjąć współpracę z liderem polskiego internetu, który zapewni nam dotarcie do setek tysięcy użytkowników mówi Lidia Roman, rzecznik prasowy Impact.

Od pięciu lat współpracujemy jako patron przy organizacji Kongresu Impact. Teraz, kiedy w całości będzie online, nasza rola jest jeszcze istotniejsza. Jesteśmy holdingiem technologicznym, chętnie też przybliżamy użytkownikom to, jak technologie zmieniają świat, gospodarkę, edukację. Jak skutecznie wspierają też organizację i promocję wydarzeń, takich jak Kongres Impact re:action 2020 – mówi Anna Szuszkiewicz, manager ds. promocji i sponsoringu Wirtualnej Polski.

Impact re:action connected by Krakow odbędzie się 3 czerwca o godz. 13:00, ale już o godz. 12:00 na Stronie Głównej WP uruchomione zostanie specjalne studio Impact, do którego dziennikarze Wirtualnej Polski zaproszą kluczowych przedstawicieli świata biznesu, polityki i nauki, aby dyskutować o przyszłości gospodarki, służby zdrowia i edukacji. O 13:00 rozpocznie się streaming Impact re:action, a zaraz po nim uczestnicy ponownie zostaną zaproszeni do studia WP na redakcyjną debatę z członkami kapituły Nagrody Gospodarczej Money.pl. Dziennikarze Wirtualnej Polski i Money.pl, ludzie biznesu i ekonomiści będą dyskutować o najbardziej wyróżniających się osobowościach i przedsięwzięciach biznesowych w minionym roku.

zobacz również
08.05.2020 Biuro Prasowe WP

Najpopularniejsze polskie radio internetowe, Open FM, uruchomiło nowy kanał - WP Radio. Połączenie muzyki i informacji.

08.05.2020 Biuro Prasowe WP

Redakcja money.pl w odpowiedzi na zwiększony ruch i potrzeby przedsiębiorców wprowadziła na swojej stronie głównej chatbota.