07.10.2020 Biuro Prasowe WP

Nowy serwis z ogłoszeniami o pracę money.pl

Zespół money.pl, największego polskiego serwisu ekonomicznego, uruchamia nową odsłonę serwisu rekrutacyjnego praca.money.pl.

W serwisie znalazły się m.in. oferty pracy, poradniki, kalkulator wynagrodzeń i wzory dokumentów dla szukających pracy. Wydawca oferuje również narzędzia employer brandingowe dla pracodawców, jak content marketing czy targetowne kampanie wideo i display.

Epidemia koronawirusa błyskawicznie zmieniła rynek pracy i sposoby jej poszukiwania. Coraz więcej procesów rekrutacyjnych, jak i samej pracy odbywa się przy pomocy internetu. Serwisy rekrutacyjne powinny oferować dużo więcej, niż tylko możliwość zamieszczania, przeglądania i odpowiadania na oferty.

W nowej odsłonie serwisu praca.money.pl, oprócz blisko 60 tys. ofert pracy, dostępne są poradniki, najnowsze informacje z rynku pracy, raporty branżowe, kalkulatory wynagrodzeń i PPK oraz wzory najważniejszych dokumentów pomocnych w szukaniu pracy. Pracodawcy, poza publikowaniem ofert, mogą korzystać z content marketingu, który pomoże im dotrzeć do setek tysięcy specjalistów w Polsce.

Redakcja serwisu przygotowuje treści, które są przydatne w szukaniu pracy. Wśród tematów znajdą się materiały o tym, jak radzić sobie na rynku pracy, czego oczekują pracodawcy, które branże rozwijają się mimo pandemii i prowadzą procesy rekrutacyjne.

Przestrzeń, którą stworzyliśmy, to niezwykle cenne miejsce zarówno dla kandydatów, jak i dla pracodawców. W dobie koronawirusa wiele wydarzeń oraz inicjatyw przeniosła się do online-u. W praca.money.pl kandydat znajdzie w jednym miejscu wszystko, czego potrzebuje, aby znaleźć pracę i móc rozwijać się zawodowo. Pracodawcy zyskują z kolei dostęp do potężnej grupy specjalistów, którzy każdego dnia odwiedzają money.pl  – mówi Krzysztof Nowicki, dyrektor zarządzający obszaru Biznes i Motoryzacja.

Każdego dnia money.pl dociera do ponad 1 mln Polek i Polaków. Ułatwia im poruszanie się po świecie finansów i prawa, przybliża informacje biznesowe z kraju i ze świata, notowania giełdowe, kursy walut i wskaźniki gospodarcze. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w sierpniu 2020 roku serwis odwiedziło 7,9 mln realnych użytkowników.

 

zobacz również
01.10.2020 Biuro Prasowe WP

16 listopada stanowisko redaktora naczelnego Wirtualnej Polski obejmie Marcin Meller. Piotr Mieśnik, który przez ostatnie miesiące pełnił te obowiązki, zostanie zastępcą redaktora naczelnego.

30.09.2020 Biuro Prasowe WP

Wirtualna Polska rozpoczęła działalność w 1995 roku jako katalog stron internetowych. Z tej okazji zespół zorganizował urodzinową loterię, w której łączna pula nagród wynosi ponad 260 tys. złotych.

29.09.2020 Biuro Reklamy WP

Ponad 64 tys. ofert pracy, kalkulator wynagrodzeń, poradniki, newsy z rynku pracy, wzory dokumentów. Nowa praca.money.pl to także narzędziownik, który pozwala śledzić wybrane oferty pracy.