28.09.2020 Biuro Reklamy WP

Nowa praca.money.pl

Ponad 64 tys. ofert pracy, kalkulator wynagrodzeń, poradniki, newsy z rynku pracy, wzory dokumentów. Nowa praca.money.pl to także narzędziownik, który pozwala śledzić wybrane oferty pracy.
  • Nowa praca na money.pl wyszła na świat dzisiaj w nowej odświeżonej odsłonie. Praca.money.pl to przestrzeń, w której chcemy łączyć pracodawców z kandydatami.
  • Co użytkownik znajdzie w nowym serwisie? Ponad 64 tys. ofert pracy, kalkulator wynagrodzeń, poradniki, newsy z rynku pracy, wzory dokumentów. Nowa praca.money.pl to także narzędziownik, który pozwala śledzić wybrane oferty pracy. 
  • Praca.money.pl ma identyczną siatkę reklamową jak cały money.
  • Planujemy dodatkowe inicjatywy redakcyjne, które mogą być ciekawym miejscem do zaistnienia pracodawcy, np. program #zawodowcy, który przybliża specyfikację wybranych zawodów.

 

W załączniku znajdziecie Państwo materiał informacyjny, a w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz kilka ciekawostek.

 

zobacz również
29.09.2020 Biuro Reklamy WP

Przedstawiamy Państwu ofertę Q4, w której prezentujemy nasze odpowiedzi na insighty, a następnie popieramy ich wybór casem klientów z różnych branż.