29.06.2021 Biuro Reklamy WP

Raport i oferta dla branży meblarskiej

Pandemia wymusiła zmianę stylu życia i pozbawiła możliwości podróżowania, co przekłada się na wydatki konsumentów, którzy coraz chętniej dokonują zakupów mebli przez internet.

 

Czy wiesz, że:

Polska jest jednym z głównych producentów mebli na świecie. Globalnie zajmujemy 4. pozycję pod tym względem, a w Unii Europejskiej jesteśmy w pierwszej trójce. 9 na 10 mebli produkowanych w kraju idzie na eksport, który z roku na rok rośnie, również podczas pandemii. Charakterystyczny dla ostatniego roku jest zwrot klientów ku doposażaniu własnych domów i mieszkań. Pandemia wymusiła zmianę stylu życia i pozbawiła możliwości podróżowania, co przekłada się na wydatki konsumentów, którzy coraz chętniej dokonują zakupów mebli przez internet. Kupują osoby w każdym przedziale wiekowym, bardzo duże przyrosty notują oczywiście grupy starszych użytkowników, którzy otwierają się na ten kanał sprzedaży.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do naszego raportu oraz oferty dedykowanej branży meblowej, którą znajdziesz w załączniku.

zobacz również
28.06.2021 Biuro Reklamy WP

Branża odzieżowa ma największą dynamikę sprzedaży online ze wszystkich segmentów rynkowych. W kwietniu tego roku, co drugi produkt był kupiony właśnie przez internet.