15.12.2021 Biuro Prasowe WP

Rusza akcja "List" Wirtualnej Polski i Fundacji Cancer Fighters. To już druga edycja akcji

WP i Fundacja Cancer Fighters rozpoczynają kolejną edycję akcji świątecznej "List". W jej ramach każdy może napisać list i dodać otuchy małym Wojownikom. Ambasadorem akcji został Michał Materla.

Dodaj otuchy dzieciom

- Każdy zdaje sobie sprawę, jak wielką moc mogą mieć ciepłe słowa - mówi Michał Materla, słynny grappler oraz zawodnik MMA. - Wśród nas są osoby, które każdego dnia borykają się z bardzo ciężką chorobą nowotworową i naprawdę potrzebują naszego wsparcia i motywacji - podkreśla.

Dzięki świątecznej akcji "List", którą WP i Fundacja Cancer Fighters rozpoczęli z Materlą, każdy będzie mógł dodać otuchy małym Wojownikom.

Cały artykuł znajdziecie na WP abcZdrowie: KLIK

Jak pomóc?

WP Poczta razem z Fundacją Cancer Fighters zachęcają do wysyłania do podopiecznych fundacji kartek i życzeń. Słowa otuchy są potrzebne wszystkim chorym, a dzieciom, które walczą z rakiem - w szczególności. Chcemy zasypać dzieci toną słów wsparcia i otuchy. Niech wiedzą, że nie są same, że im kibicujemy, że podziwiamy ich determinację i siłę i życzymy im jak najlepiej.

Kartki można wysłać drogą elektroniczną:

cancerfighters@wp.pl

Lub tradycyjną pocztą na adres Fundacji:

Fundacja Cancer Fighters ul. Borowskiego 7/9 66-400 Gorzów Wielkopolski

Dodajmy dzieciom otuchy!

zobacz również
28.09.2021 Biuro Reklamy WP

Szukamy partnerów do ekologicznego projektu WP Naturalnie!

25.08.2021 Biuro Reklamy WP

Zapoznaj się z wyróżnikami i korzyściami produktowymi dla swoich Klientów

14.12.2021 Biuro Reklamy WP

Branża finansowa ulega zmianom stymulowanym pandemią Covid-19. Zmieniają się oczekiwania konsumentów, którzy coraz chętniej korzystają z internetu wybierając produkty kredytowe i ubezpieczenia.