08.11.2021 Biuro Prasowe WP

Turecki hit w Telewizji WP

Telewizja WP kupiła prawa do dwóch sezonów tureckiej produkcji „Zapukaj do moich drzwi”. Serial bije rekordy popularności na arenie międzynarodowej.

 

Serial "Zapukaj do moich drzwi" będzie można oglądać w Telewizji WP od poniedziałku do czwartku o 19:50, począwszy od 15 listopada. Powtórki o godz. 10:45. W dniu premiery pokazane zostaną dwa epizody. Telewizja WP kupiła prawa do obu sezonów i łącznie wyemituje 161 odcinków.

Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby i życzenia odbiorców. Obserwujemy trendy i widzimy jak szybko produkcje pochodzenia tureckiego zdobywają serca widzów. „Zapukaj do moich drzwi” to wielki hit w wielu krajach, na który z niecierpliwością czekają polscy fani seriali. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i wyemitować go w Telewizji WP. Zarezerwowaliśmy dla niego najlepszy czas antenowy i mamy nadzieję, że spotka się z równie dużą sympatią polskich co zagranicznych widzów mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

Serial opowiada historię miłosną Edy (Hande Erçel) i Serkana Bolata (Kerem Bürsin). Dwójka młodych ludzi postanawia udawać narzeczeństwo. Początkowa niechęć i nienawiść dość szybko przeradza się w miłość. Produkcja miała premierę w lipcu 2020 roku w telewizji Fox w Turcji. Rok później serial zdobył kilka prestiżowych nagród Dizilah za m.in. najlepszy serial, najlepszą obsadę i najlepszą serialową parę.

W celu pozyskania materiałów i informacji o produkcji zapraszamy do kontaktu:

Radosław Rybicki
Marketing Project Manager
radoslaw.rybicki@grupawp.pl

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w WP Pilot.

 

zobacz również
28.09.2021 Biuro Reklamy WP

Szukamy partnerów do ekologicznego projektu WP Naturalnie!

25.08.2021 Biuro Reklamy WP

Zapoznaj się z wyróżnikami i korzyściami produktowymi dla swoich Klientów