25.08.2021 Biuro Reklamy WP

Webinar WP Digital Day: Technologia

"Jak samodzielnie realizować kampanie z gwarancją efektu sprzedażowego? Przewodnik WP Ads", 2 września, godz.: 14:00 - 15:00

 

WP Ads to panel do samodzielnego zarządzania kampaniami reklamowymi dedykowany dla klientów z 5 największych branż e-commerce: odzieży, wyposażenia wnętrz, zdrowia i urody, artykułów RTV/AGD oraz artykułów sportowych. To, co wyróżnia nasz produkt na rynku to możliwość rozliczania kampanii za faktycznie uzyskaną sprzedaż w sklepie e-commerce (RoAS). Tego modelu nie oferuje żaden duży gracz na naszym rynku. Przewagę w szczególności nad Googlem i Facebookiem da nam dodatkowo zaoferowanie modelu obsługi hybrydowej, czyli samodzielnej obsługi kampanii przy zachowaniu dużych, dobrze ocenianych, lokalnych zespołów sprzedażowych.

zobacz również
24.08.2021 Biuro Prasowe WP

Skorygowana EBITDA Wirtualnej Polski Holding S.A. w drugim kwartale 2021 roku przekroczyła 77 mln złotych. To oznacza wzrost o 99% w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej.

17.08.2021 Biuro Prasowe WP

Wirtualna Polska rusza z akcją #Zdążysz?, której celem jest promocja szczepień. W kampanii wzięły udział osoby, które przez pandemię COVID-19 straciły najbliższych.