01.02.2022 Biuro Prasowe WP

Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim

Wirtualna Polska jest partnerem medialnym Polskiej Kadry Olimpijskiej w nadchodzących XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

Redakcja sportowego serwisu Wirtualnej Polski po raz kolejny zjednoczy siły w relacjonowaniu ważnego wydarzenia. Bezpośrednio z Pekinu relacje przesyłać będzie specjalny wysłannik, Dawid Góra. Serwis WP SportoweFakty przygotował dla użytkowników program na żywo poświęcony wydarzeniu – „Prosto z Igrzysk”. Poprowadzi go Marcin Musiał. Pierwsze wydanie zostanie pokazane 6 lutego po zakończeniu konkursu skoków. Na czas trwania Igrzysk na Stronie Głównej WP pojawi się boks wydarzeniowy oraz specjalnie dedykowana sekcja.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie są dla naszej redakcji jednym z najważniejszych momentów 2022 roku. Z tej okazji szykujemy szeroką ekspozycję na Stronie Głównej WP w dedykowanych sekcjach. Przy obsłudze bieżących wydarzeń działać będzie kilkudziesięcioosobowy zespół, a codzienny program wideo poprowadzi Marcin Musiał. Naszym specjalnym wysłannikiem do Pekinu jest z kolei wicenaczelny WP SportoweFakty Dawid Góra. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i zapraszamy do kibicowania razem z WP mówi Paweł Kapusta, redaktor naczelny WP SportoweFakty, zastępca redaktora naczelnego Wirtualnej Polski.

Wirtualna Polska w ubiegłym roku podpisała umowę z Polskim Komitetem Olimpijskim. Objęła ona współpracę podczas zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio i nadchodzących Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Wirtualna Polska ma prawo do tytułu Partnera PKOl i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz prawo do wizerunku zawodników w stroju Reprezentacji Olimpijskiej.

Polski Komitet Olimpijski jest autonomicznym, ogólnopolskim stowarzyszeniem Związków i Organizacji sportowych z siedzibą w Warszawie. Zajmuje się pełną organizacją udziału Reprezentacji Polski w Igrzyskach Olimpijskich. Upowszechnia idee, zasady i wartości olimpijskie – szacunek, przyjaźń, dążenie do doskonałości, dba o rozwój sportu kwalifikowanego, promuje sport dla wszystkich, zwalcza doping, szerzy ideę fair play oraz prowadzi edukację olimpijską.

WP SportoweFakty to największy w kraju domenowy serwis sportowy, odwiedzany codziennie przez 1,7 mln realnych użytkowników.

 

zobacz również
28.09.2021 Biuro Reklamy WP

Szukamy partnerów do ekologicznego projektu WP Naturalnie!

25.08.2021 Biuro Reklamy WP

Zapoznaj się z wyróżnikami i korzyściami produktowymi dla swoich Klientów

25.01.2022 Biuro Reklamy WP

Odkryj aukcje WP dla WOŚP! "Przejrzyj na oczy" to hasło 30. Finału WOŚP, podczas którego zbierane będą środki na okulistykę dziecięcą.