27.01.2021 Biuro Prasowe WP

Wirtualna Polska wpiera WOŚP

Zbliża się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Wirtualna Polska wspiera akcję dwoma aukcjami.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 31 stycznia. Z tej okazji Wirtualna Polska przygotowała specjalne licytację:

  • Relacja z Twojego ślubu na Pudelku!
    W ramach aukcji wystawionej przez Pudelka użytkownicy mogą wylicytować relację ze swojego ślubu lub sprawić taki prezent planującym ślub znajomym. Redakcja Pudelka opublikuje artykuł z wydarzenia, zapewni Młodej Parze profesjonalną sesję zdjęciową oraz przeprowadzi wywiady z gośćmi.
  • Dzień z WP + walizka z oryginalną grafiką 25 lat WP
    W kolejnej aukcji WP użytkownicy mogą wylicytować udział w przygotowaniu i produkcji programów informacyjnych i publicystycznych, emitowanych na żywo na Stronie Głównej WP i Telewizji WP oraz znaną nam już walizkę z grafiką WP 25 lat, którą zaprojektowała Martyna Wójcik-Śmierska.
    Wideo promocyjne aukcji „Dzień z WP” możesz obejrzeć tutaj.

Licytacje trwają do 6 lutego. Wystawiona przez Pudelka aukcja już w kilka dni po starcie przekroczyła 10 tys. złotych. Zapraszamy do udostępniania licytacji znajomym, przyjaciołom i w mediach społecznościowych.

zobacz również
25.01.2021 Biuro Reklamy WP

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami WP brand studio: Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich, Walentynki 2021 oraz partnerstwo wydania / artykułu w So Magazyn.

13.01.2021 Biuro Prasowe WP

W poniedziałek 18 stycznia w Telewizji WP zadebiutuje nowy program informacyjny. „WP News” będzie miał dwa wydania o 11.50 i 16.50, emitowane od poniedziałku do piątku.