25.01.2021 Biuro Reklamy WP

Nowości w ofercie WP brand studio

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami WP brand studio: Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich, Walentynki 2021 oraz partnerstwo wydania / artykułu w So Magazyn.

1. Skoki narciarskie – Mistrzostwa Świata (24.02 – 06.03)

Ulubiony zimowy sport Polaków w tym sezonie bije rekordy popularności. Wszystko dzięki znakomitym występom naszych reprezentantów, którzy nie tylko regularnie i grupowo meldują się w pierwszej dziesiątce każdego konkursu, ale też wygrywają. Biało-czerwone podium tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni mówi samo za siebie.

Proponujemy pakiety sponsorskie przy nadchodzących Mistrzostwach Świata, które odbędą się na przełomie lutego i marca. To znakomita okazja, by pokazać się przy treściach sportowych, którzy przyciągają miliony użytkowników WP i WP SportoweFakty.

2. Walentynki 2021

Przygotowaliśmy szereg propozycji produktowych, które pomogą dotrzeć do zakochanych użytkowników i zainspirować ich do zakupu:

  • Listownik doradzi, jak spędzić udany wieczór w Dzień Zakochanych.
  • Psychotest w lekki, zabawny sposób pomoże wybrać idealny prezent dla drugiej połówki.
  • Artykuły z intencją zakupową zainspirują do tego bardziej wprost.
  • Kokpit WP Okazje na wyłączność przez 1 lub 4 dni umożliwi zakup podarunku nawet na ostatnią chwilę.
  • A proponowane akcje social mediowe zaangażują użytkownikom w lekki i pomysłowy sposób.

3. So Magazyn – partnerstwo wydania / artykułu

Lifestyle’owy So Magazyn stworzyliśmy z myślą o ekskluzywnych treściach premium. Każde wydanie ma zaplanowane hasło przewodnie – zaglądamy do świata mody oraz designu, poszukujemy najpiękniejszych miejsc w Polsce, tworzymy kulinarną mapę świata i pokazujemy naszych bohaterów w nowym, zaskakującym kontekście.

So Magazyn publikujemy w ostatni weekend każdego miesiąca w pięknej i czytelnej szacie graficznej, nieodbiegającej od najładniejszych tygodników drukowanych na papierze.

Oferujemy możliwość partnerstwa wydania oraz partnerstwa artykułu.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

zobacz również
13.01.2021 Biuro Prasowe WP

W poniedziałek 18 stycznia w Telewizji WP zadebiutuje nowy program informacyjny. „WP News” będzie miał dwa wydania o 11.50 i 16.50, emitowane od poniedziałku do piątku.

22.12.2020 Biuro Prasowe WP

Biuro Reklamy Wirtualnej Polski Media zdobyło nagrodę w kategorii internet w prestiżowym raporcie magazynu "Media&Marketing Polska".