29.12.2020 Biuro Prasowe WP

Imperatory - technologiczne nagrody od WP

Użytkownicy Wirtualnej Polski wybierają najlepsze urządzenia i akcesoria technologiczne 2020 roku.

Ruszył plebiscyt Imperatory, w którym o miano najlepszych walczy blisko 50 producentów sprzętów i gier dostępnych na polskim rynku. Finał odbędzie się 29 stycznia.

W plebiscycie użytkownicy WP wybiorą swoje ulubione urządzenia, akcesoria i gry 2020 roku. Laureatów poznamy spośród nominowanych przez dziennikarzy Polygamii, WP Tech, dobreprogramy.pl, Gadżetomanii, Komórkomanii i Fotoblogii. W sumie jest 12 kategorii: smartfon konsumencki, flagowiec roku, smartfon fotograficzny, gadżet roku, procesor roku, laptop gamingowy, laptop biznesowy, akcesorium gamingowe, gra singleplayer, gra multiplayer, telewizor roku i aparat fotograficzny roku. Tym samym plebiscyt Imperatory wraca do Wirtualnej Polski po ponad 10 latach przerwy.

To było dla nas kluczowe założenie, gdy 2 lata temu rozpoczynaliśmy na nowo budowę redakcji technologicznej – przywrócić blask Imperatorom. Stworzyć imprezę, na której eksperci z naszej redakcji, razem z użytkownikami, wskazują technologiczne trendy i najważniejszych graczy tej branży mówi Jakub Wątor, redaktor naczelny WP Tech.

Głosowanie potrwa do 15 stycznia na stronie imperatory.wp.pl. Każdy użytkownik może oddać jeden głos na dobę w każdej z kategorii. Zarejestrowani użytkownicy dodatkowo wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej, 5 tysięcy złotych. Galę finałową plebiscytu, w formie on-line, zaplanowano na 29 stycznia.

 

załączniki
zobacz również
22.12.2020 Biuro Prasowe WP

Biuro Reklamy Wirtualnej Polski Media zdobyło nagrodę w kategorii internet w prestiżowym raporcie magazynu "Media&Marketing Polska".