21.05.2020 Biuro Prasowe WP

Hybryda w mieście. Serwis specjalny WP dla marki Honda

Wirtualna Polska przygotowała serwis specjalny hybrydawmiescie.wp.pl, w którym prezentuje historię marki i nowy model Hondy Jazz. Osiem artykułów pojawi się również na SG WP w dedykowanym module.

Serwis specjalny powstał na zamówienie polskiego oddziału Honda Motor Europe. Pojawi się w nim osiem artykułów na temat marki i nowego modelu Jazz, wyposażonego w napęd hybrydowy. Nowy samochód promują rysunki, nawiązujące stylem do niezwykle popularniej w Japonii mangi. Przygotował je ilustrator Andrzej Grzechnik.

Strona hybrydawmiescie.wp.pl i treści, które zostały przygotowane przez współpracujących z WP brand studio redaktorów, będą promowane na Stronie Głównej WP w dedykowanym module. Użytkownicy mogą zapoznać się z historią producenta oraz kompaktowych samochodów, jakie produkował na przestrzeni dekad. Przede wszystkim serwis prezentuje dwa najnowsze modele Hondy: Jazz oraz Jazz Crosstar, oba wyposażone w napęd hybrydowy, który automatycznie przełącza się pomiędzy trzema trybami pracy.

Napęd e:HEV w nowych modelach samoczynnie wybiera, zależnie od warunków jazdy, tryb elektryczny EV Drive, tryb napędzania generatora elektrycznego przez silnik benzynowy oraz tryb tradycyjny – wykorzystujący silnik spalinowy. Samochód odzyskuje również energię kinetyczną podczas hamowania, która służy do ładowania akumulatorów.

Nowa Honda Jazz to samochód wszechstronny, nadający się do miasta, a wersja Jazz Crosstar, również do zdobywania mniej utartych szlaków. To samochód na tyle mały, że łatwo go zaparkować i na tyle pojemny, by można było nim sporo przewieźć. Umożliwia to m.in. system składanych siedzeń „Magic Seats”. Auto wyznacza standardy w swojej klasie w zakresie oferowanego pasażerom bezpieczeństwa, zarówno aktywnego, jak i pasywnego oraz pokładowych systemów rozrywki.

zobacz również
08.05.2020 Biuro Prasowe WP

Najpopularniejsze polskie radio internetowe, Open FM, uruchomiło nowy kanał - WP Radio. Połączenie muzyki i informacji.