23.03.2021 Biuro Prasowe WP

Marcin Malicki gościem podcastu Wiesława Koteckiego „Człowiek biznes technologia”

Serdecznie zapraszamy do posłuchania podcastu Wiesława Koteckiego, którego gościem jest Marcin Malicki - Szef WP Pilota, który odpowiada także za rozwój nowych usług w Wirtualnej Polsce.

Człowiek Biznes Technologia to podcast, w którym prowadzący, Wiesław Kotecki - Lider zespołu Experience Design w Deloitte Digital, rozmawia z gośćmi o zmieniającym się świecie. Świecie, w którym coraz większą rolę pełni technologia, o świecie, w którym zmieniamy się jako ludzie i świecie, w którym musi odnaleźć się biznes. Łącząc te trzy perspektywy, Wiesław chce zainspirować słuchaczy w myśleniu o nowych produktach, usługach i w rozwoju biznesu.

Serdecznie zapraszamy do posłuchania podcastu Wiesława Koteckiego, którego gościem już pięćdziesiątego odcinka jest Marcin Malicki - Szef WP Pilota, który odpowiada także za rozwój nowych usług w Wirtualnej Polsce. Od 7 lat prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS, na podyplomowych studiach User Experience Design. Projekty, które realizował były nagradzane w polskich i międzynarodowych konkursach produktu i marketingu, m.in. Innovation Awards 2017 za Newsfeed w WP, a kampania społeczna „Smutny Autobus” otrzymała 2 nominacje do Cannes Lions oraz nagrody IAB Europe 2015, Złote Effie Awards

Podcast ten to lekka podróż w przeszłość, przez historię portali internetowych, ale również rozmowa o wykorzystaniu technologii w życiu codziennym. Rozmowa Wiesława Koteckiego i Marcina Malickiego porusza temat maszyn i tego, czy w przyszłości zastąpią one portale internetowe, a rola redaktora naczelnego będzie w ogóle potrzebna. Rozmowa ta porusza kwestię przyszłości telewizji linearnej i online oraz tego jakie usługi ma do zaoferowania Wirtualna Polska.

Link do podcastu: https://open.spotify.com/episode/4pLQVrfjXuDZej1UJfV3iY?si=zFUZsO_qSA2deqlZKyUVRw&context=spotify%3Ashow%3A6uqHUctMbo6qoTAWuQht0J

 

zobacz również
18.03.2021 Biuro Reklamy WP

Dlaczego warto wykorzystać spoty audio w działaniach reklamowych?