31.07.2020 Biuro Prasowe WP

WP Pilot z dedykowaną aplikacją na urządzenia Huawei

WP Pilot udostępnił aplikację dla użytkowników korzystających z Huawei Mobile Services. Pozwala ona na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo na urządzeniach Huawei.

Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację WP Pilot ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, otrzymają bezpłatny dostęp do pakietu Starter Plus przez 14 dni i możliwość oglądania ponad 30 kanałów TV bez reklam. WP Pilot jest w pełni zintegrowany z Huawei Mobile Services. Posiadacze smartfonów i tabletów Huawei opartych o HMS mogą w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację.

Aby otrzymać dostęp, należy pobrać aplikację ze sklepu Huawei AppGallery, a wygenerowany kod wpisać na stronie https://pilot.wp.pl/oferta/22/ po wcześniejszym założeniu konta w WP Pilot. Otrzymany kod można wykorzystać do 31 stycznia 2021 roku.

WP Pilot jest jedną z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. W aplikacji WP Pilot znajduje się ponad 90 kanałów telewizyjnych, m.in. ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie. Kolejne pakiety to Starter Plus od 11,90 zł miesięcznie, Podstawowy od 22,90 zł oraz Rozszerzony od 34,90 zł.

Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox, Huawei Mobile Services oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,1 mln Polaków.

W sklepie Huawei AppGallery znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. W skład ekosystemu Huawei Mobile Services wchodzi Sklep, Chmura, Przeglądarka i Motywy, a kluczem jest ID Huawei, który umożliwia szybki i łatwy dostęp na urządzeniach Huawei.

 Huawei jest drugim największym producentem smartfonów na świecie – awansował na tę pozycję w połowie 2018 roku. Usługi i urządzenia Huawei dostępne są w ponad 170 krajach, docierając do ponad 1/3 ludzkości.

zobacz również
13.08.2020 Biuro Prasowe WP

Prowokacja Wirtualnej Polski i Lasów Państwowych rozpoczyna cykl ekologicznych publikacji i #EkoWyzwanie, w którym WP zachęci swoich czytelników do zbierania śmieci podczas spacerów i urlopu.

13.08.2020 Biuro Prasowe WP

Z okazji 25-lecia Wirtualnej Polski reporterzy chcą pokazać różnorodność naszego kraju oraz poruszyć tematy interesujące mieszkańców.