21.04.2022 13:00 - 15:00 Webinar

WP Digital Day - WP Bezpiecznie: "Dezinformacja na wyciągnięcie ręki. Jak z nią walczyć?"

Prelegenci

Patrycjusz Wyżga

dziennikarz Telewizji WP w Wirtualna Polska Media

Dziennikarz z dwudziestoletnim doświadczeniem. Obecnie prowadzi publicystyczne programy wideo w Wirtualnej Polsce, programy informacyjne w Telewizji WP oraz audycje w Radiu 357. Poprzednio był szefem zespołu dziennikarzy ekonomicznych w Programie Trzecim Polskiego Radia i głównym gospodarzem trzygodzinnego, popołudniowego pasma "Zapraszamy do Trójki". Wcześniej - przez prawie 11 lat - pracował w TVN. Był prezenterem programów informacyjnych i prowadzącym rozmowy w TVN24 Biznes i Świat oraz - wcześniej - reporterem TVN CNBC, przygotowującym materiały o tematyce gospodarczej.

Piotr Pilewski

redaktor naczelny Money.pl w Wirtualna Polska Media

Michał Gąsior

head of kontent WP Media w Wirtualna Polska Media

Head of content w Grupie Wirtualna Polska, kieruje zespołem wydawców strony głównej, odpowiada za nadzór nad produkcją treści i koordynację pracy serwisów. Wcześniej szef strony głównej w naTemat.pl

Michał Wąsowski

z-ca redaktora naczelnego Money.pl w Wirtualna Polska Media

Magdalena Bigaj

medioznawczyni, edukatorka, działaczka społeczna

Magdalena Bigaj - medioznawczyni, edukatorka i działaczka społeczna. Specjalizuje się w temacie higieny cyfrowej i wpływie nowych technologii na jednostki i społeczeństwa. Prowadzi wykłady i szkolenia, publikuje w mediach. Współautorka wielu badań i publikacji naukowych. Autorka bloga www.cyfrowiimigranci.pl.  

Członkini Komitetu Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej.  W latach 2019-2022 wiceprezeska Fundacji Dbam o Mój Zasięg. Wcześniej przez kilkanaście lat związana z branżą mediów i nowych technologii.Fundatorka Fundacji BPD Na Rzecz Borderline i Osób Wrażliwych. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Małgorzata Fraser

analityczka prywatności i bezpieczeństwa w CyberDefence24.pl

Analityczka i dziennikarka specjalizująca się w zagadnieniach cyberbezpieczeństwa i prywatności oraz tematach związanych z polityką cyfrową. Bada wpływ rozwoju internetu oraz nowych technologii na kwestie geopolityczne, strategiczne i społeczne, zajmuje się także mapowaniem zagrożeń wynikających z szybkiego rozwoju cyfrowego dla praw człowieka i wolności obywatelskich. 

Wojciech Kardyś

ambasador KE ds. digital

Specjalista do spraw komunikacji Internetowej, digital marketingu, i personal brandingu. Z wykształcenia filozof i scenarzysta. Z pasji PR-owiec, mówca konferencyjny, reżyser, konsultant marketingowy, szkoleniowiec i felietonista. Wykładowca na kierunku Trendwatching&Future Studies na WH AGH w Krakowie. 

Założyciel agencji konsultingowej Good For You. W reklamie internetowej działa od ponad dekady, zaś w marketingu influencerskim i content video specjalizuje się od lat sześciu. Twórca pierwszej w Polsce audycji radiowej w całości poświęconej influencerom - Cotygodniowy Przegląd Internetu oraz twórca video-kursu o Twitterze: Twitter bez Tajemnic.

Od 2022 roku rozpoczął współpracę z Komisją Europejską jako Ambasador Cyfrowy UE w Polsce. Twórca bloga o social mediach i marketingu - Netomania. Zdobywca wielu nagród branżowych (min: Złote Spinacze, Złoty Listek CSR, EB STARS, Siłą Przyciągania, nominacja do Kampani Społecznej Roku 2017) oraz mówca na Ted Talks.

Pracuje z takimi klientami jak Biedronka, JYSK Polska, Grupa Raben, Grupa Żywiec, Komisja Europejska, Coca-Cola HBC, Provident Polska i wiele innych.

Nasze wydarzenia