21.10.2021 14:00 - 15:00 Webinar

Webinar WP Digital Day: Technologia Update!

Przewodnik WP Ads - Update! 21 października, godz. 14:00 - 15:00
21 października 2021 r. (czwartek)
14:00 - 15:00

 

WP Ads to panel do samodzielnego zarządzania kampaniami reklamowymi dedykowany dla klientów z 5 największych branż e-commerce: odzieży, wyposażenia wnętrz, zdrowia i urody, artykułów RTV/AGD oraz artykułów sportowych. To, co wyróżnia nasz produkt na rynku to możliwość rozliczania kampanii za faktycznie uzyskaną sprzedaż w sklepie e-commerce (RoAS). Tego modelu nie oferuje żaden duży gracz na naszym rynku. Przewagę w szczególności nad Googlem i Facebookiem da nam dodatkowo zaoferowanie modelu obsługi hybrydowej, czyli samodzielnej obsługi kampanii przy zachowaniu dużych, dobrze ocenianych, lokalnych zespołów sprzedażowych.

Prelegenci

Marcin Czeczot

Dyrektor ds. Technologii Reklamowej, WP Media

W Wirtualnej Polsce jestem odpowiedzialny za rozwój platformy WP Marketing Cloud. W wolnym czasie staram się pogodzić rowerową pasję z ojcostwem.

Kacper Krzak

Product Owner, WP Media

Swoją przygodę ze światem IT, wydawców i biznesu rozpocząłem ponad 10 lat temu w spółce INFOR Biznes, gdzie pełniłem rolę PM-a serwisów internetowych. Obecnie jestem Product Ownerem adserwera reklamowego BusinessClick oraz platformy WP Ads. Prywatnie zaangażowany w świat futbolu, gdzie łączę rolę zawodnika, trenera i prezesa w Klubie Sportowym Blizne.

Nasze wydarzenia